Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melltartó hájat hogyan tünteth...

Melltartó hájat hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés

170 cm, 55 kg vagyok.

Vékony vagyok, voltam. 2 éve nincs tesiórám sem. Pár éve gyógyszer miatt lefogytam 49 kg-ra, lement a mellem.

Nemrég vettem észre, hogy hatalmas hurkák vannak ott, meglehet rendesen húzogatni, bal oldalt 3 nagy hurka, jobb 2 és egy kis pocakom is lett. Viszont alapból vékony vagyok, csak formàsodni kellene. Nagyon elkeseredtem, sajnos nagyon-nagyon rosszul étkezem, sok kólát is iszom, kávét. Az úszás jó lenne, de nem tudok úszni...


2018. febr. 28. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki sportokat, majd megtalálod melyik tetszik.

Ha az úszás, hát tanulj meg, nem szégyen az, mindenki megtanulta egyszer.:D

2018. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kifogás az van, csak csinálni ne kelljen semmit.
2018. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán egy picit többet kéne mozogni, sportolni a nulla helyett és nem kéne szarokat bevinned, mint a kóla. A sok cukortól és kevés mozgástól vagy hályas
2018. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát most valami nagyon nem stimmel... Ha 55 kg vagy 170 cm magassaghoz, akkor nem kéne ilyen hájasnak lenned. Lehet, hogy nem is 55 kg vagy, hanem tobb, csak ezt magadnak sem mered bevallani.
2018. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egészséges étkezés nélkül sajnos nem fog eltűnni a hájad.

Ezekkel az adatokkal vékony vagy,csak a testzsír-izom aránnyal lehetnek gondok. Úszáson kívül van még 5millió féle sport , de két kézisúlyzóval és saját testsúllyal is csodát lehet tenni .(idővel)

2018. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!