Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó súlyban vagyok?

Jó súlyban vagyok?

Figyelt kérdés

Ige. Tudom, tudom, tudom, hülyeség, nem leeht megmondani, izomzattól függ, nem ez számít. De sajnos engem akkor is meghat, hogy bár sosem voltam kövér, mégis, az utóbbi időben meghíztam, és bár 3 hónapja nagyon durván sportolok, (elvileg látszik rajtam, bár én ezt alig látom),


173 cm - hez 65 kiló vagyok!!!!!!!!!!


Szerintetek leehtséges, hogy így, erős csontozattal felszedtem magamra annyi izmot, hogy ennyi kilóval vékony lehessek? Futok, úszok, jógázok, tornázok, edzek, ilyesmi.


Soknak tűnik? Vagy normálisnak? Valaki mondja már meg! Köszi a válaszokat.



2018. márc. 1. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:

Én nem tudom megítélni magam.


(bocs az elírásokért9


14/L

2018. márc. 1. 16:25
 2/8 anonim válasza:
46%

Szia! 15/f

Én is 173cm vagyok és 64kg.Minden nap kondizom és futok stb...

Nem érzem magam túlzottan kövérnek,de sovány sem vagyok.

Ne stresszelj ezen annyit mert depressziós is lehetsz emiatt!

Egyél este almát esetleg túrót! Edz sportolj!

2018. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked kell látnod. A csontozat nem sokat számít, az izom igen, de az is, hogy hogyan oszlik el a felesleg s milyen az ízlésed, testalkatod.

Lehet jó súly, de lehetsz pl. igen hájas hasú is ennyivel, ez a számokból nem derül ki. 14 éves lányoknál ez tipikusan jelent egypár kiló fölösleget.


Nem hiszem el, hogy nem látod, hogy izom vagy háj van rajtad. De pl. mérd meg a derékbőségedet, mert ha az sok, akkor az háj, nem izom.

2018. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Helló, èn 2cm-vel vagyok magasabb, ès 73 kg ès nem vagyok kövér, sem vèkony.

Annyit, hogy vastagabb a csontozatom, ès a combomban rengeteg izom van, de a katonának meg pl semmi izom sincs. Szóval ebből kiindulva valszeg vèkony vagy.

Mert: 73 -3 ugye a 3cm, meg mondjuk max 5, mert lány vagy ès átlagban kevesebb a súlyotok a csontozat miatt, de mivel sportolást ezt le vehetjük, így 70-el lehetsz kb normális+izmos, akkor 65tel vèkony+izmos vagy. Kèppel mondjuk egyszerűbb lenne, de szerintem ez az àtlag számolás.

Még amúgy is fogsz változni, fogyni is úgyhogy ne foglalkozz ezzel, a fiùk úgy sem a csontokat szeretik😂😂

13/f

2018. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kezemnek, nem katonának 😂😂
2018. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Punisher 62 válasza:

A számokat nézve kevés. Igy nehéz megmondani,kevés az adat. A korod, a nemed,minden számít. A sok mozgás,a bevitt kalória. Durván sportolsz? Sportolni csak finoman,céltudatosan szabad! Az első ami számít a bevitt kalória. Mindent az dönt el,az edzés csak másodlagos.

És a kaja minősége: "amit eszel olyan leszel".

2018. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyilván valóan, a durva sportot nem úgy értettem, hogy 0 - 24 - ben súlyzókkal a vállamon nyomulok... Istenem. Ezt a kifejezést az átlag feletti edzéssel töltött óraszámom/hét - re használtam.


14 éves vagyok. Lány. És aránylag izmos, tesiórákon azért jócskán tudom hozni a többiek szintjét, bizonyos feladatok esetében jobbat is. Tehát kövér nem lehetek. De vastag igen. És ezt nem tudom megítélni. Mert a kilóm rengetegnek tűnik, kívülről pedig néha vékonynak, néha dagadtnak látom magam.

2018. márc. 5. 16:59
 8/8 Punisher 62 válasza:

Előhozom az én példámat: 182cm magas és 118kg vagyok.

Harminc éve gyúrok,és kicsinek látom magam. /Ez érdekes ugye?/ Szerintem jól nézel ki. Sportolj tovább, és táplálkozz egészségesen. De a pihenésre is figyelj oda,és sok folyadékot igyál. Még fiatal vagy,akármi is lehetsz.

2018. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!