Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Torna nélkül lehet e fogyni?

Dudás Szilvia lia kérdése:

Torna nélkül lehet e fogyni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem eszel
2018. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A fogyás szükséges és elégséges feltétele a kalóriadeficit. Az egészséges fogyáshoz persze több kell.
2018. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszaitokat. Csak azért szeretnénk torna nélkül fogyni mert torna közben sajnos kiugrott a térdem sajnos màr màsodjàra és ez miatt nem merek megint tornàzni.
2018. márc. 1. 21:25
 4/8 anonim válasza:
72%

Szia!

A fogyás legfontosabb eleme az étkezés , ha megfelelően étkezel akkor már elindulhat a fogyás ,de (szerintem) fontos , hogy valami mozgást is végezz mellé.Én egy betegség miatt híztam nagyon sokat , azóta majdnem 20 kilót adtam le úgy , hogy változtattam az étkezésemen , elhagytam a cukrot és a fehérlisztet is viszont én tornáztam/sportoltam is mellé.Próbálj olyan sportot keresni ahol valamilyen szinten kímélni tudod a térded , ilyen étrendel kapcsolatos dolgokban tudok segíteni (édesanyám dietetikus tőle tudok tanácsot kérni esetleg) Ha segítség kell írj nyugodtan.

15/L (igen fiatal vagyok még lehet , hogy ilyenbe tudjak segíteni , de mivel eléggé sokat fogytam úgy vélem , hogy tudok tanácsot adni a témával kapcsolatban.

2018. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem véletlenül mondják hogy 70% az élet és 30% a testmozgás segit


Lehet fogyni

2018. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ugy fogytam le hogy feladtam az edesseget és chipseket meg minden ilyen hulyeseget. Ha edesre volt gusztusom gyümölcsöt ettem. És kevesebbet ettem joval. Valamikor szoszerint koplaltam, szurt a gyomrom, ehesen mentem aludni. De akkor meg nem tornaztam. Szoval igy is lehet. Bar azota rajottem hogy a dieta es edzes sokkal jobb kombinacio. (!dieta nem egyenlő a fogyókúrával!) Szebb az ha valaki izmos, mintha csak siman nincs rajta zsir. Nem jo látvány egy vezna ember, akkor mar inkabb legyen picit teltebb:)
2018. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is torna nélkül fogyok.

Egy darabig tornáztam otthon, de egyrészt rohadt unalmas, másrészt nekem a derekam érzékeny, kis torna után két napig úgy mentem, mint a kacsa, kitolt fenékkel, úgyhogy abbahagytam. Most a mozgást főleg a séta jelenti, az is hatásos, nem kell hozzá videó, felszerelés stb. csak a két lábam.

Még úszni akarok majd, de így télen macerás lenne, de akiknek ilyen testi baja van, mint nekünk, szerintem az úszás mehet.

2018. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet torna nélkül is fogyni. A kalóriabevitel a lényeg.


Sőt, ha alig eszel, akkor is fogysz, ha fekszel egész nap. A kórházakban nem véletlenül olyan karcsú a koszt, mert fekvő betegnek ágynyugalomban pont elég az ezer kcal is.

2018. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!