Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha éjszaka megéhezem?

Mit egyek, ha éjszaka megéhezem?

Figyelt kérdés
2 kilót akarok fogyni. Naponta 30-45 percet bringázom, és az étrendem is megfelelő, azt hiszem. Ma nem bírtam tovább, kénytelen voltam enni egy rostos mézes Activiát, mert rosszul voltam. Sokat vagyok ébren éjjel. Ha ezentúl almát eszem éjjel, akkor fogyhatok? 15 napom van leadni a 2 kilót.
2010. jún. 9. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagy bűn, de ha ennyire megéhezel, az azt jelenti, hogy napközben nem eszel eleget, vagy nem megfelelő összetételben. Próbálj meg este vacsira több fehérjét enni, pl. húst, halat, túrót, natúr joghurtot vagy tejfölt, és esetleg zöldségeket, hogy sok rost is legyen benned. Szerintem akkor egész éjjel kibírnád farkaséhség nélkül. Az almát néhány fogyókúra nem ajánlja este és éjjel, mert ugye sok benne a szénhidrát. De ha ennyit mozogsz, lehet hogy nem akkora baj az sem.
2010. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszadóval részben egyetértek, bár azt nem tudom, hol hallottad, hogy az almában sok a szénhidrát. Az egyik legjobb fogyókúrás gyümi, és ha sok lenne benne, akkor a cukorbetegek sem ehetnék meg.

Az egyik barátnőm úgy fogyózott, hogy teljesen elhagyta a kenyeret + társait és a cukrot, és este 6 után már semmit nem evett. Bár az a 2 kiló nem hiszem, hogy annyira látványos lenne,hogy rosszullétig koplaltasd magad!

2010. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul vagy az éhségtől, akkor valószinüleg leesik a vércukor szinted. Egy natúr joghurt, vagy egy alma nem árthat.
2010. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha néha eszel, de napi szinten nem lenne jó. Én inkább paradicsom, retek, uborka, répa evésére buzdítanálak, de az alma se rossz. Az Activia nagyon rossz válaszás volt (persze ha egyedi eset, nem tragédia), tele van cukorral. Natúr joghurtot egyél, ha nem szereted, akkor nyomkodj bele epret vagy meggyet. Nappal rakhatsz bele egy teáskanál mézet is, éjjel inkább ne.
2010. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meséld már el a mai (ill tegnapi) activia előtti napi étrendedet, mennyiségekkel!
2010. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!