Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel tart így tovább a...

Mennyivel tart így tovább a fogyás?

Figyelt kérdés

Szóval kezdem unni hogy 1 hétig tart a dietam mert 1000 alatt eszek olyan 800-at átlagosan. Tényleg kezdek rájönni hogy nem így kellene mert folyamatosan jojózok. De nem tudok lemondani a fehér lisztről. Az lenne a kérdésem hogy ha 1300-at ennék akkor mennyivel tartana tovább a fogyás?

18 l 84 kg 164 cm


2018. márc. 2. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy tovább tartana, de egy idő után sokkal könnyebb lenne. Én 1500-at eszek, év végére terveztem a húsz kilós fölöslegemet leadni, 165 cm és 80 kiló voltam. Tavaly én is így 1000-1100 körül ettem, de max 1,5 kg ment le, aztán "valakinek kövérnek is lennie kell" lapon abbahagytam, és tovább híztam. Most érzem azt, hogy ezzel az 1500-zal megvagyok, egészségesen étkezem, a fehér lisztet, bár nem zártam ki, jelentősen lecsökkentettem, és próbálok áttérni teljes kiőrlésű dolgokra. Egy idő után könnyebb lesz. Szóval szerintem ne az időtartamot, hanem a hatékonyságot nézd, mert rövid idő alatt nem lehet tartós fogyást elérni.

Kalóriabázison egyébként ki tudod számolni, hogy ha 1300-at ennél, mennyi időbe telne, valamint ott számolgathatod a kalóriákat is. Én szeretem azt az oldalt, amellett, hogy egészségesebben étkezem, próbálok többet mozogni, ezt használom. Eddig mondhatni sikeresen, már öt kg lement ebben az évben. Remélem tudtam segíteni, és sok sikert kívánok neked is! :)

2018. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!