Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írna nekem valaki tanácsokat?...

Írna nekem valaki tanácsokat? Ti milyen módszereket használtok? Hogyan étkeztek? Mennyit és miket edzetek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 175cm és 75 kg. Ez nem tűnik soknak csak sajnos a hasamon sokkal több a zsír mint bárhol máshol ami iszonyatosan zavar és már másfél éve küzdök vele,hogy eltüntessem. A többi testrészemmel megvagyok elégedve mert izmosak és szépek de a hasammal egyszerűen már nem tudok mit kezdeni. Próbáltam kevesebbet étkezni többet edzeni. Egészségesebb ételeket enni. Hetente max 1 csaló nap ahol pl egy szelet tortát megehetek. Most nem sokára még kocogni is elszeretnék kezdeni amint megjön a jó idő hátha az is segít talán. Otthoni gyakorlatokat végzek. Kitörés, felülés, fekvőtámasz, gugolás, a karomat 1kgos súlyzóval edzem, térdemelés, plank, biciglizés ( a bicigli nélkülire gondolok). Meg még pár ezzeh hasonló gyakorlat. És egyszerűen a hasamról nem akar lemenni a felesleg, már lassan az lesz,hogy a hasam nő mert az izom alatta növekszik de a zsír nem megy le. Fogalmam sincs,hogy mit kellene csináljak. Ha valakinek van esetleg egy jó tanácsa, youtubeos videó amit hasznosnak és jónak talál vagy esetleg amit saját maga használ azt nagyon szívesen elfogadom.
2018. márc. 2. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámlálás.
2018. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen számokkal bőven lehet háj a hasadon, kalóriadeficit kell és lemegy. Jobban lemegy mindennapi tortázással deficitben, mint a legprímább, fogyásra amúgy alkalmas étrenden anélkül.


Ha már edzel, mindenre eddz, 1 kiló mondjuk pont semmire se jó, én is harmatgyenge voltam, amikor kezdtem és 3 kilókkal kezdtem, de hamar felment tizenkilókra egyes izomcsoportoknál, ez még mindig semmi, az izmom akkora, mint volt, kalóriát nem sokat éget, de ez még csak a kezdet.

A biciklizést sokáig bírja az ember s az már jobban éget kalóriát (azért az erősítő edzést is támogatom, csak csináld akkor már rendesen, bár ha valamit teszel, az már jobb, mint a semmi, már ha pihensz is, mert azt is kell).

2018. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hányszor akarod meg ezt a kérdést kitenni??
2018. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!