Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eltűnt illetve eltűnik az izmom?

Eltűnt illetve eltűnik az izmom?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, pár hónapja lebetegedtem és azóta alig tudok enni, 200 kcal illetve 350 között mozogtam, mostanra már sikerült elérnem a napi 700-at. De eközben az izmaim eltűntek, puhább lettem...háj van rajtam, izom alig. 90 kiló voltam, tehát a változás látszik, de az izmaim kárára.

Valamit tudok tenni, hogy amíg normalizálódik az étkezésem addig inkább zsírból veszítsek? Mondjuk ha sok fehérjét eszem? tojás, hús ilyenek? Illetve heti 1x biciklizek pár órát, a többi nap tornázok otthon általában ( nem sokat, 50 guggolás kb) , de igyekszem ezeken is emelni. Így valami lehet?

Segítsetek :( nagyon löttyedt vagyok. ble.


Köszi előre is.



2018. márc. 3. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a sok fehérje, és a testmozgás minimalizálják az izomvesztést. Viszont ha komoly betegséged van/volt, mind a táplálkozás, mind a testmozgás tekintetében ki kellene kérned egy értelmesebb orvos véleményét.
2018. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jártam orvosnál, talán azért is leszek jobban.. viszont nem tudott semmit mondani, mármint kérdeztem, ugyan így..és mondta hogy hát "fusson a buszra meg egyen rántott húst" szóval úgy éreztem ezen a ponton, hogy inkább nem kérdezem tovább
2018. márc. 3. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy értelmesebbet...
2018. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A koplalás fokozott izomvesztéssel jár, persze ha legalább a fehérjét beviszed, akkor valamivel jobb, mintha még azt sem. A mozgás nem annyira jó, ha eleve keveset eszel, bár akkor nehéz is bírni. Ha minden fontos izomcsoportodra vigyázni akarsz, akkor egész testre kéne edzeni, de újfent mondom, nem koplalva.
2018. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Punisher 62 válasza:
A szervezet mindig annyi izmot tart meg, amennyi feltétlenül fontos. Ha nem használják leépíti. Példának említeném, hogy egy begipszelt kar egy hónap után,látványosan vékonyabb mint a másik. Az izomnak munka kell. Mert csak puha sorvadt marad. De fokozatos tornával,erősítéssel visszanyerhető. És persze megfelelő táplálkozással. A szervezet elveszi ami kell neki a túlélés érdekében. Sajnos első a fehérje.
2018. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen betegséged van,de amíg ez azzal jár,hogy nem tudsz többet enni,akkor mindenképp fogsz izmot veszíteni . Napi 700 kalória túl kevés,hogy ilyen "luxust" tartson fent a szervezet mint nagy izomtömeg . 50 guggolás az semmire nem elég,de ilyen éhezés mellett nem is csodálom,hogy ennyire futja .

Szerintem ne ezzel foglalkozz most,hanem azzal ,hogy gyógyulj meg,ha kell menjél másik orvoshoz .milyen problémád van ?

2018. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!