Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak combról?

Hogyan fogyjak combról?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, jelenleg 61,5 kg és nem érzem jól magam a bőrömben. Összeérnek a combjaim (nagyon), ami engem nagyon zavar. Sosem voltam nádszál vékony, de szeretnék combból fogyni és minimálisat a hasamról is. 5 kg-tól szeretnék megszabadulni, de hogyan tegyem? Rendszeresen sportolok, igyekszem odafigyelni az étkezésre, de a csokit nem tudom teljesen kivonni az életemből. Update termékeket már többször próbáltam, de valahogy mindig visszatérek a régi étrendhez és nem érem el a célom. Most Nagyon motivált vagyok. Ötlet, hogy tudok leadni 5kg-t?

2018. márc. 4. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet kell enni. De helyi fogyás nincs, azaz nem tudod szabályozni, melyik testrészedről, mikor, mennyi zsír megy le. Amúgy lehet, hogy akkor is össze fognak érni a combjaid, ha normális lesz a súlyod. Ez genetika, nincs jelentősége.
2018. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norela válasza:
Pont, hogy többet kell enni :) azaz többször kevesebbet. Rendszeres testmozgás, és amíg a csokit és a szar kajákat nem iktatod ki az életedből, nem is lesz változás. De ha tényleg nagyon motivált vagy, akkor el fogod érni a célod, csak kitartás kérdése ez is! :)
2018. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!