Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a 7 napbol 5on dietazom es...

Ha a 7 napbol 5on dietazom es hetvegen nem, akkor lesz eredmenye?

Figyelt kérdés

Dietas napokon : kis adagok ,napi 5 etkezes .

Hetvege: amit akarok

Vega vagyok, tejtermeket kerulom, tojast eszem



2018. márc. 4. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ, mit is eszel pontosan hét végén. De könnyen elcseszheted az első 5 nap eredményét. Igazából csak a hosszú távú kúrák eredményesek (min 2 hét, de inkább több)
2018. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes, de van, aki lazán bepakol 5-6000 kcalt akkor is, ha a kalóriaigénye 2000. Nos, 2 ilyen nap simán elronthatja a fogyásodat, még úgy is, hogy egyre erősebb túlevésnél várhatóan egyre rosszabb a hasznosulás. De 6000 kcalt kevés ételből be lehet vinni, ami rendesen megemésztődhet.


Ha normál ember vagy, aki képtelen extrém túlevésre, pláne zsinórban 2 napig, s szigorúak a hétköznapok, az már jobb. Teljesen OK, ha lazítasz néha, de nem akárki engedheti meg ezt így magának.

2018. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzáteszem, hogy az is baj, ha túl durván fogyózol hétközben. Nálam a magamhoz képest durva megszorítás 5 nap alatt simán ö9sszehozza azt az amúgy ritka helyzetet, hogy egész nap ehetek és nem lakom jól. Nem poén és nagyon rossz kalóriaegyenleget ad. A hétköznap is legyen egész tartható s nem szenvedés.
2018. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én valahogy így fogytam 7 kilót (8 a cél).

Hét közben én határozom meg, mit eszek, hétvégén viszont a szülőknél nem lehet válogatni, hogy én diétás levest kérek, meg diétás másodikat. Nem mondom, hogy túleszem magam, próbálok kis adagokat szedni, de mivel nem olyan a kaják összetétele, mégis túlléptem szinte mindig a kalóriakeretemet. Lehet, hogy lassították a fogyásomat ezek a napok, de nem is akartam ilyen irreális "lefogyhatok 2 nap alatt 8 kilót?" fogyást.

2018. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!