Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az egész...

Miért van az hogy az egész osztályomban mindenki (még a fiúk is) szépek és vékonyak cak én vagyok kövér? Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Mindenki 40kg alatt van csak én vagyok 46kg. 11 évesek vagyunk. 146cm magas vagyok.


A válaszokat előte is köszönöm!!!!


2018. márc. 4. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Ok nem esznek annyit vagy többet mozognak.

Milyen magas vagy? Nem mindegy azért..

2018. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
10%

Szerintem tojj a fejükre. Te dundi vagy, ettől vagy egyéniség. És örülj neki, van mit egyél otthon. A kövér emberek mindig boldogabbak és kiegyensúlyozottabbak, mint a vékonykák.


Én 18 éves fiú vagyok, 181-82 cm, és jóval 100 kiló felett vagyok. És imádok ilyen lenni. Persze a kövérség annyira nem látszik rajtam, hisz magas vagyok. De Én így vagyok tökéletes. És épp ezért vagyok a világ legegoistább, lenézőbb, flegmatikusabb és beképzeltebb embere! Legyél te is ilyen és taposd el a patkányokat.


Kitartást, az élet nem a vékonyságról szól, hanem, hogy megálld a helyedet. Ne akarj változni, hisz odafent úgy döntöttek, neked is és nekem ilyen alkatunknak kell lennie. És ne aggódj azon, hogy ők milyenek! Ők olyanok, te ilyen. Fogadd el, mert te így vagy tökéletes. Ők meg úgy tökéletesek.

2018. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Talán túl sok édességet eszel, cukros üdítőt iszol.
2018. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
58%
Szerintem a 46 kg nem kövér, de ez nagyban függ a zsír eloszlásától is, és attól, hogy mennyi a zsír, és mennyi az izom.
2018. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
92%
Nyugodj meg.... Én is ugyanennyi vagyok..... A szépséghiba hogy 15 éves és 166 cm magas.... Nem vagyok büszke rá nyugi... Csak azért írtam ezt le mert kb 1 éve még 54 kg voltam és kövérnwk tartottam magam meg többen is tettek rám utalásokat hogy testes vagyok. Szarj rájuk!
2018. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez most kamu, vagy komolyan itt tartunk, hogy 11 évesek azon aggódnak, hogy nem elég vékonyak?
2018. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

A 46 kg nem hangzik soknak.

És a 40 és 46 között csak 6 kiló van.

Ha ugyanolyan magasak vagytok, akkor nem lehet, hogy csupán 6 kiló miatt ők soványak, te meg kövér.

Biztosan nem vagy kövér, csak gondolom, nem vagy botsáska alkat, pálcika lábakkal. De ezzel semmi gond. Nem vagyunk egyformák.

Egyébként nemsokára sokat fogsz nőni, meg fogsz nyúlni és vékonyabbnak fogsz látszani.

Az étkezésre persze figyelj oda. Nem kell, nem szabad ilyen fiatalon fogyókúrázni, koplalni. De ne egyél unalmadban, ne nasizz, néha belefér egy szelet csoki, egy süti, de nem naponta és ne sokat. Ha szomjas vagy, vizet igyál és ne cukros üdítőket. Ne legyen rendszeresen gyorskaja sem.

2018. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(ha lány vagy az is lehet, hogy nálad korábban kezdődik a nőiesedés szakasza, lehet, hogy kicsit nagyobb a melled mint másoknak) több vizet raktároz a szervezeted, vagy egyszerűen te csak közelebb állsz a pubertáshoz mint néhány más gyerek. Ezek csak számok. Ezek alapján sem tűnsz kövérnek. De ha ez megnyugtat kicsit, akkor egyél normálisan, mozogj valamit, és egyébként is a kamaszkor alatt még kb nemedtől függetlenül 5-20 cm növésre is számíthatsz. Az alatt, ha nem változtatsz drasztikusan az életmódodon, pl kezdesz meki kaján élni, akkor a növekedéssel még inkább eloszlik majd a súlyod. egyébként ez teljesen normális. Én 10 évesen 45 kiló voltam, nem voltam kövér, vagy túlsúlyos. Más volt a testalkatom. Nem voltam pálcika, mint egy 38 kilós osztálytársam pl, de te rendben vagy :) nem vagytok egyformák. Nem baj.
2018. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:

Megnéztem több online testsúly kalkulátort is és táblázatokat is, a súlyod normális. Sőt egy nő jó ha kicsit gömbölyű. Ne akarj a divatlapokra hasonlítani.

[link]

2018. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
46 kilóval aligha lehetsz kövér.Úgy írod kb, mint ha 70 kiló lennél ehhez a magassághoz. Komolyan az eszem megáll, hogy gyerekként ilyenekkel foglalkoztok. Szaladgáljatok a friss levegőn, biciklizzetek, egyetek és nevessetek sokat, elvezzétek a gondtalan gyermekkort!! A súlyoddal ráérsz foglalkozni majd 30 évesen.
2018. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!