Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon lassu fogyas ez?

Nagyon lassu fogyas ez?

Figyelt kérdés

Mar nagyon regota fogyozok, de csak az elmult felevben volt sikeres es 10 kgtol megszabbadultam.

Viszont mar egy jo ideje voltakeppen grammokat fogyok.

45 nappal ezelott 66,2 kg voltam most meg 65.4-7 kg.

1300-1500 kcal eszek mindennap es probalok minimum heti 3* kardiozni.(ami fel ora lenne a legkevesebb a legtobb 2 ora)

Es naponta masnaponta nagy sulyokkal guggolok.

Lehet, hogy izmot szedek fel kozbem es ezert nem latszik a merlegen a suly valtozas?

17/L 167 cm 65,7 kg

Nagyon szepen koszonom a valasszokat! ( telefonrol vagyok bocsanat a helyesirasi hibakert!)



2018. márc. 6. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából 2 kg/hó ütemet kellene belőni. Vidd le a napi kalóriát 1200-ra, vagy eddz többet!
2018. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van amikor csak 1200 vagy az ala megyek.

Rendben megprobalok tobbet edzeni.

Ja azt elfelejtettem leirni, hogy olyan 3-4kgtol akarok mar megszabadulni.

Koszonom!

2018. márc. 6. 21:08
 3/3 anonim válasza:
45%
Szerintem nem kellene az alap kurádon változtatni. Nekem is az edzés miatt ment fel a mérleg. Mivel az izom nehezebb mint a zsír ezért az sem baj ha el éred a 70 viszont az már egy kicsit egészségtelen ha ennél feljebb megy. Vagy tul sportos leszel tőle vagy sport hiányos. Sok sikert
2018. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!