Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt hány kg...

Menstruáció alatt hány kg plusz lehet rajtam? Es az magatol visszamegy? Vagy hogy adhatnam le a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Diétázom és odafigyelek arra mit eszek de ilyenkor ne birok ellenallni es elengedem magam ezert hamar felszokik jo par kg, most is par nap alatt kb 5-6 kg ram jott persze teljesen ketsegbe estem...
2018. márc. 7. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2 kg a vízvisszatartás miatt, a több már nem a mensi miatt van
2018. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A menzesz alatti súlynövekedés NEM hízás, hanem vízvisszatartás. Ez maximum 2-3 kg lehet, nem több.


Az, hogy a menzesz alatt elkezdesz zabálni (elnézést a kifejezésért, de erre ez illik), az NEM a menzesz miatt van, csak ezzel magyarázod!


Magyarul, ilyenkor se egyél össz mindenféle szemetet, mert ezzel az addigi eredményt is tönkreteszed.

2018. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Hogy lehet pár nap alatt 5-6 kilót össze enni??? Én ezt soha nem fogom fel! Akkor gondolj már bele ha abba hagyod a "diétádat" mi lesz veled pár hét múlva?? Ugyan így csodálkozok karácsonykor is irkálják ide, hogy 1 hét alatt 5-6 kilót magukra zabálnak az emberek! De hogy?? Azt ezek akarnak fogyni aztán meg csodálkoznak hogy a diéta után 1hónappal ugyanúgy néznek ki mint a diéta előtt! Komolyan érdekel hogy miket eszel abba a pár napba hogy ennyit feltudsz hízni... Nem csak te.... Sokan írják. Ésszel kellene fogyni. Nem kell nagy dolgokra gondolni, hogy életed végéig koplalni kell a jó alakért! Nem!! Elég itt ott változtatni és máris kb 600-700 kalória minuszba vagy és nincs hiány érzeted sem és éhség érzeted sem. Az hogy ki hol tud változtatni azt egyénileg döntse el mindenki. Én pl cukrot leváltottam édesítőre (napi 300-400 kalória minusz) nem iszom cukros üdítőket sem gyümölcs leveket (ez megintcsak 300-400 minusz) fehér kenyér helyett teljes kiörlésűt eszek (100-150 minusz), tejtermékekből a lightot veszem (200-300 minusz)!! Ennyi!! Napi átlagba ilyen kis hangyafa sznyi változásokkal kb 700-1000 kalória minuszban vagyok és mégis azt eszek amit akarok nincs hiány érzetem de a deficit miatt én jelenleg súlyt tartok. 15 kiló fogyáshoz pedig csak annyit tettem hozzá hogy minden másnap szobabicikliztem 1 órát. De amióta elértem a célom azóta a biciklit elhagytam és ezekkel a semmit mondó változtatásokkal tartom a súlyom.
2018. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!