Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap kezdem a diétámat, ti...

Holnap kezdem a diétámat, ti mivel motiváljátok magatokat a mindennapokban, hogy ne adjátok fel? Hogy haladtok?

Figyelt kérdés
Hali,holnap kezdek diétázni és már sokszor belekezdtem életmben ,mindig amikor elértem egy szép eredményt akkor abbahagytam és visszaestem nagyon. Érdeklődnék,hogy ti mivel tartjátok fent a lelkesedést?
2018. márc. 9. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én azzal motiválom magam, hogy novemberben megyek nyaralni Vietnam-ba, és addigra leakarok dobni magamról 25 kilót.

Január 12-én kezdtem el, eddig lement 11 kiló.. Igaz, nem csinálom nagyon szigorúan, de azért nem hagyom el magam..:)

2018. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy akárhányszor fel akarnám adni, belenézek a tükörbe és azt mondogatom magamnak, hogy dagadt vagy, biztos kell az a süti??

Illetve azokra az emberekre gondolok, akik finoman utaltak rá, hogy egy kib@...szott dagadt disznó vagyok, s egyből elmegy a kedvem mindenféle nasitól:))

2018. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azzal,hogy belenézek a tükörbe és még mindig nem azt látom amit szeretnék és ami lehetne/lesz!
2018. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy nem diétába kezdtem, hanem olyasmit vállaltam, amit úgy gondolok, hogy mindig csinálni fogok. Nem csak "diéta" ideje alatt, hanem most már mindig-mindig. Vagyis éltemódváltásba.

Teljesen átreformáltam az étkezéseket, és nem is volt nehéz megszokni. Közben jó volt rájönni, hogy korábban mennyire egészségtelenül étkeztem, most meg öröm enni az a sok egészséges kaját. Az energiám is több. :)

Mozgásnak meg olyasmit választottam, amihez nem kell motiváció, mert úgyis tudom magamról, hogy ha nyögvenyelős valami (pl. otthoni torna), én, a halogatás nagymestere úgyis kitalálok mindenfélét, csak hogy ne kelljen belekezdeni. Helyette olyasmit választottam, amit szeretek is, és nem is annyira megterhelő, de alakformálásnak mégis jó. Ilyen a séta, a rollerezés és a kerékpározás. Mást nem vagyok hajlandó csinálni.

2018. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam a gond az édességek mindig is. De most megtaláltam erre a megoldást: minden nap egy kocka 90%-os étcsoki. Nincs az a tömény édes íze ( sőt! Nagyon is keserű, de ezt is szeretem nagyon), így nem vágyom még többre és többre, egy kockánál meg tudok állni és nem falom be az egész táblával. Emellett az is meg van, hogy igen, ma is ettem csokit, mert szerintem bennem bőven függőség is kialakult már az édesség iránt.
2018. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy a párom, a családom mennyit dicsér, büszkék rám. Hogy egészségesebb leszek és nyáron talán már a bikinim is jobban mutat majd rajtam. Na meg, mióta az eszemet tudom nem voltam vékony, úgyhogy ideje kipróbálni, hogy milyen 3-4 számmal kisebb ruhát hordani :)))
2018. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

"Holnap kezdem a diétámat"


Nagyon nem jól csinálod.

Tegnap kezdted!!!

És már ma sem ehetsz akármit!!!

2018. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7. Mint a meme-ben? :)


- Mik vagyunk mi?

- Kövérek.

- És mit akarunk?

- Edzeni és diétázni!

- És mikor akarunk elkezdeni edzeni és diétázni?

- Hétfőn!

-.... ma hétfő van.....

- Jövő hét hétfőn!

2018. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem az motivál, hogy látom a változásokat. Centikben, kilókban, formákban, ruhákban.

És annyira jól esik, mikor megjegyzik milyen csini vagyok. Van egy kolléganőm, aki full hájas hassal,tokával akart kioktatni, mikor elkezdtem az életmódváltást, hogy az mekkora hülyeség.

Múlt héten az orra alatt mormogva helyeselt, mikor a másik kolléganőm megdicsért.💪

Tehát ennyi. A sportot imádom, az abban elért folyamatos fejlődésemet látva pedig mégjobban.😊

Sok sikert kívánok!

2018. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ej hetes ebbe belekötni :D este 22-kor írtam ki a kérdést,gondoltam akkor már úgy sem eszek semmit,szóval igen már tegnap este 10-kor elkezdtem :DD

Voltam ma kondiba,húú jó régen voltam utoljára kb 5 hónapja :o De nagyon jól bírtam :) Az ételeim és étrendem még nem volt tökéletes,de igyekszem.Ez alatt nem azt értem,hogy sokat ettem,hanem hogy ettől egészségesebbet akarok a továbbiakban.

Köszönöm a tippeket,igazából jöhetnek még :)

Amúgy nem vagyok elhízva,csak van rajtam pár plusz kiló és inkább a forma ami annyira nem jön be,meg az,hogy számomra az ideális az elég vékony test,úgyhogy van mit faragni :(( már a tükörbe néztem és gondoltam,hogy te jó ég miért vártam ennyit?:(

2018. márc. 10. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!