Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerülni, hogy...

Hogyan lehet elkerülni, hogy fogyás során a bőr megnyúljon?

Figyelt kérdés

Ha lassabban, tudatosabban áll hozzá az ember a fogyáshoz, akkor azzal elkerülhető, hogy megnyúljon a bőr? Vagy mit érdemes ilyenkor tenni, esetleg többet ápolni, vannak ehhez tippjeitek/bevált praktikáitok?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 10. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogyáskor nyúlik meg, hanem hízáskor.
2018. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A böröd NEM a fogyáskor nyúlik meg, HANEM már elötte megnyúlt, amikor elhíztál.


Ha lassan és elegendö sporttal fogysz, akkor van ideje a börödnek összehúzódni és nem MARAD nagyobb, mint te.

2018. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a fogyás következtében, a bőr nem húzódik vissza, nem lesz olyan feszes, mint azelőtt volt. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de szerintem érthető.
2018. márc. 10. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket próbálom, majd meglátjuk hatásos e (kb.40 kg fogyás a végcél már valamennyi megvan belőle)

-hideg-meleg vizes zuhany

-sok víz

-C vitamin

-külső hidratálás

-hosszú forró fürdők kerülése

-edzés

Persze nem tudom minden nap mindegyiket betartani de igyekszem. Ennél többet nem tudok tenni, fiatal vagyok 17 éves, bízom a legjobbakban :)

2018. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jól és tartósan lefogyni nem éhezéssel, hanem életmódváltással lehet. Enni kell, csak más fajta ételeket mint eddig. Mennyiség is számít. Vannak erre jó alkalmazások telefonra hogy tudd követni a bevitelt. Legjobb ha fel év alatt a mostani testsúlyod kb 10%-át adod le. Sokkal kevesebbet vagy többet nem érdemes leadni, mert hosszú távon kevésbé hatásos. Minden nap mozogj! A legjobb az, ha nem csak beiktatsz egy óra mozgást mindennap, hanem egyenletesen az egész napodban van mozgás: pl lift helyett lépcső, autó helyett tömegközlekedés, vagy séta/bicikli. Sok sikert hajrá!
2018. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Külső, belső hidratálás, lassú fogyás és edzés. Ennél többet aligha tehetünk.
2018. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szedhetsz esetleg kollagént
2018. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!