Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20kg ot szeretnék fogyni meg...

20kg ot szeretnék fogyni meg fog latszodni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy 20kg meglatszik e a boron 70rol 50re szeretnék lefogyni persze nem egyhuzamban hanem kb.4 honap alatt a rendszeres sport nem jelent problemat 8eve kezilabdazom es kulon erositenek is most plusszban.17eves vagyok

2018. márc. 10. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hirtelen fogysz, akkor a bőrnek is van "ideje" regenerálódni.
2018. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Bocsi, de milyen magas vagy? Mert nem mindegy, hogy 180 cm vagy és úgy 70 kg, vagy 160 cm magassággal vagy annyi!


Azt írod, hogy 8 éve kézilabdázol, ez azt jelenti, hogy ha rendszeresen sportolsz, akkor nem feltétlenül kellene feleslegnek lenni rajtad! Az izom nehezebb, mint a zsír ezt se felejtd el!


A 4 hónap alatt 20 kg fogyás pedig abszolút nem egészséges, a reális, az heti fél kiló fogyás, számolj csak utána nyugodtan, hogy mennyi idő kell hozzá, hogy normálisan tudjál fogyni.

2018. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. 164cm vagyok, hat a testzsirszazalekom nem olyan sokkal ter el az egeszseges zonatol csak nekem akkor sem tetszik az alkom meg hogy ennyi felesleg van rajtam,hat ugyis olvastam hogy heti 1kg egeszseges ami ugy kb.15-17kg lenne ami azert szinten jo lenne nem kotelezo pont 20at leadnom
2018. márc. 10. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
én 16 kilót fogytam ,igaz,nem négy hónap alatt,hanem a duplája,de egyáltalán nem látszik a bőrömön ,pedig idősebb is voltam sokkal mint te . A mellem is fogyott,de nem lóg ,szóval a válaszom nem hiszem,hogy látszani fog .
2018. márc. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A heti egy kilót úgy kell érteni, hogy zsírból max annyi mehet le egészségesen, szóval nem egy átlag vagy minimumérték.
2018. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, nem tudom nézed-e még a válaszokat, de azt tudom tanácsolni hogy kenegesd a bőröd. Bőrfeszesítő testápolók, vagy külön striákra készített olajok/krémek elég hatásosak, ha idejében elkezded használni és nem hanyagolod el. Persze csodát nem kell tőle várni, de jobb mintha nem használnál semmit.
2018. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!