Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy lehet fogyni ha néha...

Úgy lehet fogyni ha néha eszem szénhidrátot stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Kicsit így karácsony miatt- na meg szedtem vitamint amibe sok volt a B vitamin-ennek a kettőnek az együttesének köszönhetően felszedtem + 5 kilót, bár nem olyan látványos mert vékonyka voltam, és még most is normálnak mutatja a BMi index, de mégis zavar, és pl a combomon hasamon látszik. Nem szeretném mindig megvonni magamtól a jó dolgokat meg sanyargatni magam.

Inkább odafigyelek hogy pl. reggelire nem eszem már péksütiket hanem zabkását, tojást, kicsit egészségesebb dolgokat, kevés mézzel iszom a teát, cukrot minimálisan eszem, szénhidrátot alig- heti egyszer vagy tésztás vagy krumplis kaját de többnyire zöldköretet vagy salátát. Heti egyszer egy falat csoki, ilyesmi. Emellett heti többször tornázom. Így lelehet adni? mert kicsit aggaszt hogy hiába eszek egészségesebben ha pl heti egyszer egy kocka csokit, édességet vagy havi egyszer egy csipszet eszem.. így is hatásos?


Köszi előre is :)


22L


2018. márc. 11. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokkal több van rajtam, mint rajtad, és ezt csinálom, amit ide írtál. Nem sanyargatom magam, csak odafigyelek mit eszem, és arra is, hogy ne sokat, hanem többször kevesebbet. Eszem kenyeret, tésztát is, csak jobb minőségűt. A szénhidrát, fehérje és zsír ugyanúgy meg van az étrendemben, csak kisebb mennyiségben. 3 hónap alatt 9 kiló mínusz és a tornát csak holnap kezdem.

Úgyhogy hajrá, meg lesz az! :)


21L

2018. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eszel szénhidrátot, nem is nagyon keveset, de ez nem baj.

Mindenki eszik szénhidrátot, azok is, akik rá se néznek a mézre és a zabra, mindkettő szénhidrátbomba...


A kalóriaegyenlegen múlik. Engem nem laktat a szénhidrát és kvázi kötelező eléggé szénhidrátszegényen ennem, ha halvány esélyt akarok a fogyásra, de amikor nem voltam éhes, igenis lazán fogytam több szénhidráttal, előtte pedig 7 hétig 30-40g ch mellett semmit, mert túl sok volt a kalória.

Alapvetően akkor kavar be a szénhidrát, ha rosszul laktatnak a szénhidrátdús ételek, amiket eszel (vagy nem tudod abbahagyni a jégkrémevést és hiába laktat is akár, még eszed és eszed). Ez elég gyakran előfordul az embereknél, de ettől még a legtöbben szénhidrátra alapozott energiabevitel mellett fogynak le s ezek egy része gyors szénhidrátot is bőven eszik.


Heti vagy napi 1 kocka csoki igazán nem sok vizet zavar, azon tuti nem fog múlni a fogyásod, ha a kalóriákkal nem szállsz el...

2018. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!