Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 26 éves lány vagyok,88 kg...

26 éves lány vagyok,88 kg sajnos, és, hogy mit csináljak, hogy te tudjak fogyni? 3 műszakba dolgozom és rohadt nehéz nekem így, segítségetek szeretném kérni!

Figyelt kérdés
Akinek nem tetszik ez a kérdés kíméljen meg az idióta szövegeivel köszönöm!
2018. márc. 12. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a fogyás javarészt táplálkozás kérdése, így ha jól összeállított étrendet követsz simán tudsz fogyni.

Számold ki mennyi a kalóriaszükségleted fogyási céllal és ahhoz tartsd magad.

Mivel nem állandó a napirended, így szerintem érdemes egy hétre előre eltervezni mikor mit eszel, mikor tudod elkészíteni.

Ha pedig van szabadidőd és energiád mozogj, hogy fitt legyél és az állóképességed javítsd.

2018. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valahova tegyél be sportot, hetente kétszer, de inkább háromszor egy órát! Legyen séta, bicajozás, jóga, aerobic, úszás, kutyasétáltatás... A műszakok miatt nem könnyű, mert mindig máskor érsz rá, így jó eséllyel a társas dolgokat kb. ki is zártuk. Hacsak nem beszélsz valakivel, akivel gyakran vagy egy műszakban...


Az időt viszont rá kell szánni, meg ha olyan sportot választasz, akkor a pénzt is. Cipőre alsó hangon 10-15 ezer Ft, ha futni mész, konditerem, uszoda is pénzes, jóga-aerobik is fizetős, egy bicaj (ha nincs) használtan is sok tízezer Ft. De nem kell versenygép, akármi jó lehet, mozogni öreganyám 28"-os ezeréves bicajával is lehet...


A kajára is időt kell szánni. A pénzt nem mondom, nem feltétlen sokszáz Ft-ért kell endíviasalátát meg aranyárban fenyőmagot venni! Jönnek hamarosan a zöldségek, piacozz és készítsd magadnak! Ha meg gyakran veszel magadnak apró jutalomfalatokat (túrórudi, csoki, szotyi, puffasztott kukorica, ilyen rágcsa, olyan cukorka), esetleg alkoholos italokat is gyakran fogyasztasz, akkor ezeket hagyd el! A gyorskaják (pizza, hamburger, tészták, gyros) is felejtősek!


Az így spórolt pénz pedig mehet a zöldségekre, sovány húsra. És rá kell szánni az időt, hogy ezeket magadnak elkészítsd...


20%-al kevesebb kaja, 20%-al több mozgás kezdetnek szerintem teljesíthető cél.

2018. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!