Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt 5kg minusz...

Egy hónap alatt 5kg minusz lehetséges jojózás nélkül? (többi lent)

Figyelt kérdés

persze egy hónap után is folytatnám a fogyókúrát,csak érdekesség képpen kérdezem. Úgy terveztem hogy elhagyok minden édességet,beállítom a kalóriadeficitem,és heti 3x-4x edzenék. Eddig is edzettem,és már 2 hónapja fogyókúrázok,ezalatt az idő alatt 3kg ment le,de úgy hogy nem figyeltem oda annyira mit eszek,csak ugye sportoltam és figyeltem kalóriadeficitre. Szóval ahogy leírtam,úgy lehetséges lenne egy hónap alatt 5kg minusz jojózás nélkül?

160cm/67kg



2018. márc. 12. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés az 5 kg és a jojó között. Egy hónap alatt túl sok az 5 kg fogyás, nem javaslom. Nagyjából 2 kg/hó ütemet kellene belőni.
2018. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy úgy fogyni ennyit hogy utána tartós legyen,és ne jöjjön vissza ha normálisan eszek stb.
2018. márc. 12. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a fogyás után is odafigyelsz az étkezésedre, nem megy vissza. Ha nem figyelsz oda, valószínűleg visszamegy.
2018. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!