Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok a...

Ti melyiket választanátok a fogyásért, és életmód váltásért, Neera kúra vagy Dr. Steinberger kúra?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, kúrával logikai lehetetlenség életmódot váltani.
2018. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Az életmódváltás fejben dől el, nem pedig egy divat műdiéta által! Te beszedhetsz akármi, vagy élhetsz akármilyen kúra alapján, ha abbahagyod és visszatérsz a régi életedhez, akkor ugyanúgy vissza fog állni a szervezeted a kiinduló pontjára!


Inkább próbálj meg helyesen és egészségesen táplálkozni, emellett pedig rendszeresen mozogni, sportolni! Ehhez nem kell semmilyen "csodaszer" vagy "kúra", csak az, hogy elhatározd magad és ésszerű keretek között próbálj meg élni!


(Személyes vélemény: az ilyen kúrák csak pénzlehúzásra vannak! Nem leszel tőle sem egészségesebb, sem pedig vékonyabb! Sokszor az ilyen "kúrák" esetében nem maga a kúra a hatásos, hanem a mellette lévő számtalan tiltás, amit ha kőkeményen betartasz, akkor azért fogsz fogyni! Ez kábé ugyanolyan, mint a nesquiq kakaópor reklám, hogy egy adag fedezi a napi kalcium szükségletet, csak azt felejtik el elmondani, hogy az a tejben van benne, tej nélkül pedig nem lenne meg a napi szükséglet!)

2018. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! Nem tudom, hogy aktuális-e még, de én a Neera kúrát csak ajánlani tudom! A másikat sajnos nem ismerem, de a Neera szerintem mindenképp hasznos. Én anyukámmal közösen csináltam meg a kúrát, ő tartósan 4 kg-ot, én pedig 3 kg-ot fogytam vele, emellett érezhetően jobb lett a közérzetem, a hajam hullása mérsékelődött, és nekem a menstruációm elég problémás volt, de azóta alig görcsöl a hasam, szóval szerintem érdemes kipróbálni :) sportolás is sokkal könnyebben megy azóta.
2018. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!