Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Május végére szeretnék leadni...

Május végére szeretnék leadni 5-6 kilót. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tizennégy éves vagyok, 53 kiló és 152 cm. Szeretnék leadni pár kilót, hogy normálisan nézzek ki fürdőruhában. Szinte minden nap tornázok és nem eszek édességet.

2018. márc. 15. 22:37
 1/2 Ridamov válasza:

Én 54kg vagyok és 172cm körül. viszont nekem is van zsírfelesleg de azt mondják hogy a súlyom alapján meg sovány. de ezek szerint ez inkább az izomtömegtől függ. elméletileg ha több zöldséget gyümölcsöt és kevesebb húst eszel akkor fogysz de nem biztos

13L

2018. márc. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én 153 cm vagyok és február elején 56 kiló voltam, most már 49-50. Nekem ez úgy sikerült, hogy pontosan belőttem, hogy naponta háromszor eszem (számomra teljesen elég, nem leszek közte éhes, nem nassolok, nem csalok), reggel zabkása+fehérje+mogyoróvaj+magvak+gyümölcs, ebédre csirkemell/ hal+ basmati rizs/bulgr/ quinoa + párolt zöldség/saláta, vacsi pedig 7-8 körül ugyanaz, mint az ebéd, csak gabona nélkül vagy zsírszegény túró. Emellett minden reggel taposógépezek egy órát éhgyomorra aerob tartományban, illetve heti 2-3-szor rúdfitneszre járok. Naponta 4 liter vizet, ízesítetlen teát iszom, szedek multivitamint, kalciumot, magnéziumot.

Röviden, nekem a mindennapos mozgás és az okos étkezés vált be (ami, hangsúlyozom nagyon egyénfüggő), tehát csak lassú felszívódású szénhidrátok (kizárólag csak délig), nincs melléevés, de soha nem hagyok ki étkezést és sok-sok folyadék.

Remélem, tudtam segíteni és sikerül elérned egészséges módon a célod 😊

2018. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!