Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehség /etvágy csokkentot...

Ehség /etvágy csokkentot tudnatok ajanlani ami tenyleg bevallt, foleg termeszetes fajtat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Chia magot tegyél a kajákba, amit eszel. Az teltségérzetet ad, és később fogsz megéhezni.

Tele van a net chia mag receptekkel is.

2018. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ha éppen nem akarok enni(mert pl nincs még ott az idő), akkor lehajtok egy fél liter folyadékot! Az eltelít egy ideig, ha meg már kihu..gyoztam, akkor újra(hacsak még nincs evésidő)
2018. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem étvágycsökkentő káros tablettákat kell szedni, hanem normális kajákat enni, aminek van tápértéke.
2018. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy olyat tablettat akarok enni?
2018. márc. 19. 11:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Ízesített víz nekem beválik. Olyat választok amibe elhanyagolható kalória van.
2018. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

"ki mondta hogy olyat tablettat akarok enni?"


Ha nem akarsz enni, akkor miért írtad ki a kérdést? Istenem, segíts meg :D

2018. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szódavíz, citromos víz, zöldtea, rooibos...
2018. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam nemes egyszerűséggel semmi nem válik be, de azért egy jó étrend, jó elosztás rendben van.

A folyadékok néha valami minimálisan segíthetnek, ha 1 óra múlva ebéd, de nehéz kivárnom, akkor iszom egy teát vagy kávét vagy valami. Van, akinek sokkal többet segítenek.


Ha éhes vagyok, akkor semmi nem segít, akkor ennem kell, ráadásul sokat (vagy várni, míg elmúlik, de nem ez a helyes fogyás receptje).


Térfogat (sok zöldség, leves), rost, ez van,akinek hat. Nekem kizárólag a konjacliszt mutat fel valamit, a zöldségtől csak éhes leszek, a rostok általában nem hatnak. DE ha valami rostos, mégis ehető kis lepényt hozok össze, az már valami (pl. kókuszliszt, útifűmaghéj, víz, kisütve, fűszeres paradicsomszósszal szerintem csodás miniétkezés, én szeretem). De ez inkább étvágyra és épphogy-éhségre van, igazi éhségre nem.


Alapvetően a kevés szénhidrát és a megfelelő időben evés képes lenullázni az éhségemet és az étvágyamat a nap legnagyobb részére (ha neked sok szénhidráét kell, akkor is fontos lehet a megfelelő étrend, időzítés). S a mozgás, mert anélkül akkora keretem lenne, ami mellett csak éhezni és bezabálni tudok, amúgyis fontos az egészségemhez, jó közérzetemhez.


Egyesek utálják, mikor ezt írom, de ez nagyon, nagyon egyéni, nincs fix recept.

2018. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A króm tabletta segít a vércukorszint szabályozásában, igy az étvágy normál keretek között tartásában is.

Ezen kívűl egy megfelelően összeállított étrenddel valóban éhezés mentesen lehet elérni szép és tartós eredményeket (étvágycsökkenést is.) A fő bűnös a cukor és a finomított lisztekből készült termékek. E kettő elhagyásával, illetve rostdús, lassú felszívódú szénhidrátokkal való helyettesítésével megszűntethetőek az éhségrohamok.

2018. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csak nem tudok nyitni en sem uj elelmiszeripart - mindenbe raknak cukrot , lisztet...
2018. márc. 21. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!