Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 10 kilót...

Hogyan tudnék leadni 10 kilót hamar?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen diétázni szeretnék, elmegyek futni naponta egyszer és igazából nem tudom hogy hogyan kéne mellé koplalás nélkül étkeznem..


24 éves, 174cm magas vagyok és 78 kiló, minimum egy 10est leszeretnék dobni nyárig.



2018. márc. 19. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide a koplalás? Kevesebbet egyél, ne szinte semmit... A számaidból kinézem, hogy mondjuk 1400 kcallal is tudj fogyni (persze lehet, hogy 2000-rel is remekül megy, anyagcsere kérdése is ez s nem tudom, mennyit égetsz mozgással), az pedig nem tűnik koplalásnak.


Életmódváltás, keress egy jó kis étrendet, legjobb, ha testreszabottan fejleszted ki, mehet apró lépésekkel is.

2018. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
27%
Napi egy alma fél éven keresztül
2018. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet hamar sok kilót leadni, létezik egy jojo hatás, tehát utána elég hamar visszaszedsz többet, mint amennyit leadtál. igaza volt az előző válaszolónak, hogy életmód váltással, de csak fokozatosan!
2018. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia. a futás nagyon jó!

az étrendedből ha kihagyod a szenhidrátot, az már nagyon sokat számít.

én pl azt csináltam, hogy reggelire ettem egy almát... tízóraira is valami gyömölcsöt. ha éhes voltam ettem még egyet... amennyit kívántam igazából. ez egyre kevesebb lett egy idő után.

ebédre csirke, pulyka mell (én egyszerűen csak kicsi sót tettem hozzá és kevés olajon lesütöttem) volt mikor halat ettem.

hozzá:párolt zöldség vagy valami saláta ( fejes sali, paprika, paradicsom, retek stb ami épp volt itthon. öntetet nem tettem rá.)

uzsonnára ugyanez kb ugyanebben a mennyiségben. vacsira ha éhes voltam akkor gyümölcsöt ettem

rengeteg vizet ittam. kb 4-5 litert minimum de volt hogy többet. mellette sok séta, görkorizás, futás, hulahopp karikázás (kb 8 kilos intersportban vásárolt hulahoppkarikával) mikor mihez volt kedvem. nem tudom pontosan mennyi idő alatt és mennyit fogytam de xl es nadrág helyett m-eset vettem.

bocsi az összevisszaságért, csak szaladnom kell dolgozni, 5 perc késésben vagyok,de erre még válaszolni akartam.

2018. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! 💞
2018. márc. 23. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!