Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért leszek nagyon kiéhezett...

Miért leszek nagyon kiéhezett este?

Figyelt kérdés

Ilyen egy napom:

Reggeli: éjszakai zabkása (nagyon rákaptam) (zab, joghurt, chia mag, 1 alma bele meg kevés tej)

Tízórai: 5 db korpovit keksz

Ebéd: leves, párolt husi, ubi, paradicsom, retek, saláta mellé

Uzsonna: 3 puffasztott rizs, egy mandarin

Vacsora: néha fehérjeturmix, máskor abonett mellé egy kis csirkesonkás felvágott vagy simán joghurt



2018. márc. 20. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te miért leszel az, de első körben mondjuk tippeld meg a kalóriabeviteledet és a kalóriaigényedet. Lehet, hogy keveset eszel.

Lehet, hogy siváran.

Lehet, hogy túl aprók az étkezéseid vagy rosszak a makrók számodra.


Nekem a fentiekből mind teljesülne, ezért eszem gyökeresen máshogyan, de nyilván hozzád jobban passzol, de mégis van valami gond.

Lehet, hogy te este szeretsz sokat enni, az passzol hozzád... Mivel kvázi nem vacsorázol (amit igen, az inkább csak incselgés, amitől sokunk alaposan megéhezne), ez elég rossz lehet egy vacsorázós típusnak (ha van olyan, de szerintem igen. a családomban mindenkinek megvan a természetes ritmusa, amit büntetlenül nem tud felborítani).


Várjunk csak, zsírt miből viszel be? Nemcsak segít a jóllakásban, de esszenciális tápanyag is. Egyél zsírt is, napi 30-40g talán már elég, persze nem hozzáadott zsírként, hanem összesen, a legtöbb ételben van egy pici zsír.

2018. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Kedves Válaszoló!

Elárulod, mit jelent nálad a gyökeresen máshogyan evés? Hátha rajtam is segítene. Köszi

2018. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Változó, de szinte mindennap kevésszer eszem sokat és szénhidrátszegényen, némileg zsírdúsan. Személy szerint nekem ez az ideális, ahogy van, akinek a kérdező stílusa az. Egyik sem rossz, csak más és nem akárkinek való.
2018. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem eszel! Ez kb. egy kisgyereknek elég.
2018. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Régebben én is próbáltam ilyen puffasztott izékkel fogyni, nekem nem ment, mert éhes lettem tőlük. Napi egyszer még oké, de a te étrendedben 5-ből 4 étkezés gabonaalapú (kivéve a fehérjeturmixos napokon).

Szerintem ez így túl fehérje- és zsírszegény. Lehet, hogy nincs benne túl sok szénhidrát meg kalória (elég könnyű ételek), de más sincs.

Szerintem próbáld ki valahogy így: zabkása jó / tízórai: 30 g mandula / leves, hús + párolt zöldség / uzsonna: egy adag gyümölcs / vacsora: valami fehérje (hús, sajt, tojás, túró) és nyers zöldségek.

2018. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#4. Nem mindenki 100 kilós állat, akinek 2000 az alap kalóriaszükséglete, a kérdező által leírt étrend teljesen jó.

Én is így étkezek, kivéve, hogy vacsorára valamivel többet eszek, mert én is vacsorázós fajta vagyok, de nem éreztem, hogy koplalnék, és fogytam.

2018. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Kifejezetten vékony vagyok, de ez fél napig sem lenne elég nekem,amit egész nap eszel :/ Hol van a krumpli,tészta,stb??? muszáj több szénhidrátot enni,attól még nem hízol. ne egyél iyen szarokat hogy abonett,maximum nasiként.

aki azt írja hogy 100kilósok esznek csak 2000 kalóriát az nem normális, 65 kiló vagyok és simán megeszek annyit vagy többet is...

2018. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet lepontozni, de nekem bőven elég az 1400 kcal is. De végül is nekem mindegy, én lefogytam, az a lényeg. :)
2018. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha fogyni akar,akkor valóban jó az 1400, de nem látom a kérdésben h diétázna,nekem úgy tünik ez a "normális" étrendje :/
2018. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is kiéhezett vagyok:P
2018. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!