Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék meg szabadulni...

Szeretnék meg szabadulni legalább 20 kg tól, tornával és persze ètkezès változtatásával. Csak nem tudom hogyan. A szènhidrátot mivel helyettesítsék? Mivel reggeli és vacsora általában szendvics szokott lenni.

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Akármilyen más étellel, ami neked passzol... Kismillió lehetőség van.

De biztos vagy benne, hogy nagyon le akarod vinni a szénhidrátot? Az nem mindenkinek jó...

Ha igen, akkor valami (a kalória miatt lehetőleg zsíros) fehérjeforrás lenne jó, zöldséggel. Pl. szendvics helyett megeszel pár tojást vagy egy nagy szelet sajtot, nyers zöldséggel. De a túró és a hús is jó lehet.

Ha kevésbé akarod csökkenteni a szénhidrátot, akkor simán maradhat a szénhidrátforrásod, csak a napi összmennyisége legyen kevesebb. Lehet olyan szendvics, amiben kevesebb a kenyér és több a belevaló. De simán vihetsz szinte akármilyen főtt ételt is. Sokaknak beválik a zabkása, ami hiába szénhidrátbomba, sokaknak mégis jobban belefér a diétába.

2018. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szénhidrátról ne mondj le teljesen, mert az lehetetlen, szinte mindenben van. Napi két szendvics korpás zsömlével, zöldséggel, retekkel, paprikával, paradicsommal, uborkával pedig minden súlycsökkentő diétába beleférhet.
2018. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
39%
Szia! Nálam a fehér liszt, a cukor és az étolaj kiiktatása volt a megoldás, és persze a napi sport. A fehér lisztet rozs és teljes kiőrlésű szénhidrátokra cseréltem (érdemes figyelni rá, hogy a rozsos termék nem ugyanaz, mint a 100%-ban rozskészítmény!), a cukorról teljesen lemondtam, egyedül a természetes cukortartalmú ételeket fogyasztottam (gyümölcs, méz), étolaj helyett pedig extra szűz olíva olajat használok. Kiegészítésképpen pedig naponta zöld teát iszok (cukor, méz, édesítőszer nélkül!!), hogy gyorsabb legyen az anyagcserém. Kb 1 évig tartottam be szigorúan ezeket az alapelveket, mert addigra az egész szervezetem működése átállt az új rendszerre, azóta néha megengedek magamnak kisebb szabályszegéseket, de azért igyekszem tartani magamat. Fontos, hogy semmiképp se koplalj, ne sanyargasd magadat, és légy türelmes! Nem csak a fogyás miatt lesz sikerélményed, hanem sokkal energikusabb és fittebb leszel, ami a jó közérzet alapja. :) Ja és kb 20-25 kg-tól szabadultam meg másfél év alatt. ;)
2018. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!

3as, és hogy kezdted el vagy légyszi segíts, mert teljesen tanácstalan vagyok..az a helyzet hogy a kezdèssel van a legnagyobb gond nálam. :D meg mit sportolsz napi szinten?

2018. márc. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!