Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a leghatásosabb?

Mi lenne a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 165 cm és 63 kg. Kaptam egy meghívót egy fotózásra. Mondtam a fotósnak hogy nem vagyok egy nádszál és azt mondta h nem baj. Anyum is erőlködik h menjek el,de én kellemetlenül érezném magam úgy hogy a többiek vékonyak.(Ez egy olyan fotózás amit hónaponta rendeznek meg és 20-30 lány van ott) Én a januári időpontot nézzem ki hogy addig kb 10-15 kg-ot fogyjak. Nem igazán szeretek futni de azért próbálkozol vele. Más ötletem pedig nincs hogy a hip-hop mellet mit csináljak. Az olyan válaszokat hanyagoljátok hogy ne igyál cukrosat mert csak vizet iszok gyors kajára nincs lehetőségem a chipset meg nem szeretem.
2018. márc. 20. 19:51
 1/3 anonim válasza:
0%
Talán próbáld ki a 90 napos diétát. Keress rá a neten. Egyébként szerintem a magasságodhoz elég lenne 5-6 kilót fogyni és azt se felejtsük el, hogy még növésben vagy,ezért szüksége van a szervezetednek a szénhidrátra is, és ezzel a diétával azt is ehetsz.
2018. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 90 napos iszonyatot semmiképp!!! Roppant kiegyensúlyozatlan, izombontó s egy normális embernek iszonyú önsanyargatás is.


Nos, futni nem muszáj, biciklizhetsz, túrázhatsz, tornázhatsz, rengeteg sport van... Még egy-egy séta is jobb, mint a semmi.

Életmódváltás a legjobb, étrendben nem tudok tanácsot adni, hiszen nem tudhatom, mire van lehetőséged, mit szeretsz, mi ad energiát neked, mi laktat... Kicsit kevesebb étel, laktató, tápanyagdús ételekből.

2018. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kerdes tartalmat egy masik kerdesembol masoltam. Azota jarok a konditerembe szemelyi edzohoz. Durumliszttel és eritritel csinálunk mindent. Az étrenden még van mit változtatni persze de semmit nem veszek észre és nagyon elvagyok keseredve...
2018. márc. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!