Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megváltozt...

Szerintetek érdemes megváltoztatnom a diétát?

Figyelt kérdés

Január közepén kezdtem, 6 kilótól már sikerült megszabadulnom. Kicsit elszaladt velem a ló, és levittem 900 kcal-ra a napi bevitelt, viszont pár hét után hatalmas falásrohamok törtek rám, most már ott tartok, hogy majdnem minden napos (egész nap figyelek a kcal-ra, de este elcsábulok) bűntudatom van rendesen :( hozzáteszem, nem sportolok. Most kitaláltam, hogy felviszem 1200-ra, és nem fog éhezni a szervezetem, mellette napi 300-at elégetnék sporttal. Szerintetek így jó lesz?


20/L 160cm 56kg


2018. márc. 20. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a célod az anorexia, akkor igen.
2018. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván jobb, ha abbahagyod a koplalást, ami neked nemcsak egészségtelen, de láthatóan nem is tudod fenntartani (ami szerintem pozitív, én szeretem, ha a test jelzi, ha az ember nagy marhaságot csinál)...

1200 kcal sem elég akárkinek, de te elég kicsi vagy ahhoz, hogy legyen rá esély, hogy fogyáskor elég.

300 kcal sport azért elég minimális, az kb. egy nem is hosszú séta... Persze a semminél jobb, 1200 kcal mellé valószínűleg nem is fér több.


Ne legyen bűntudatod amiatt, hogy nem tudsz koplalni. Ez normális.

2018. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keves. En 1200-zal szalkasitok 62 kilosan, szoval neked 1000 ala semmikepp se kene menned. Kulonben hiaba dietazol ha lebontod az osszes izmod es ugy nezel majd mi mint valami vekony, formatlan, tunya gyurmalany 😂
2018. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 900 kcalt viszel be de nem sportolsz, meg ha 1200 kcalt viszel be de azzal elégetsz 300-at, akkor mindkét esetben 900 kalórián vagy, tehát éhezik a szervezet... Vidd fel 1500-ra, és sportolj rendesen (heti min.2 súlyzós és valamennyi kardió, túlzottan elszállni se kell ennyi kaja mellett). Nem fogsz éhezni, az izmod is megmarad, sőt izmosodhatsz is egy kicsit az elején ennyi kajától is. És a bőröd se fog lógni.
2018. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mozogni kell .... 2 hónap alatt fogytál 6kgot éheztetéssel? Ez lassú és egyátalán nem egészséges. Így csak vékonyabb leszel, de nem fogsz jó kinézni.


Kezdj el mozogni. Mondjuk heti 3-4 konditermi óra megfelelne és nyugi. Ezt a 6kgot egészséges táplálkozással és mozgással fele annyi idő alatt is le lehetett volna adni és azok valószínűleg tartósan leadott kilók lennének.

2018. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző butaságokat beszél. 2 hónap alatt 6 kg tempós fogyás (sokan túlzottnak is találják már ezt, de egy rendes szálkásításnál több is megy, gond nélkül), a duplája minden normális ember szerint egészségtelen (izombontás garantált, de amúgyis bitang nagy kalóriadeficit, amit nem akárki bír, jobb is). Egyes erősen elhízottaknál az is jól és egészségesen megy, de a kérdezőnek kevés feleslege van és volt, a 6 kiló is szép eredmény - lenne, ha nem koplalással érte volna el, persze.
2018. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!