Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elfogyott a motivációm,...

Elfogyott a motivációm, valamiért nem megy mostanában, még van rajtam 10 kg felesleg de kezdem feladni, mit tegyek, nem értem önmagam?

Figyelt kérdés
Már fogytam 15kg-ot minden jól ment, élveztem is, de elfogyott a motivációm, nem érdekel valahogy, mi tévő legyek, hogy szerezzem újra vissza önmagam?
2018. márc. 22. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi lenne, ha most pár hétig vagy hónapig a súlytartásra összpontosítanál? Az is nehéz dolog ám, és később sokáig szükséged lesz rá. Semmi baj nem történik akkor sem, ha csak jövő ilyenkor folytatod a fogyi projektet, addig meg tartod a súlyod. Hiszen az a 15 kg is sok-sok év alatt jött fel.

2018. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dontsd el hogy dagi akarsz e lenni vagy sem. Ilyen egyszeru.
2018. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én alapvetően nem azt döntöttem el, hogy lefogyok, hanem, hogy életmódot váltok. Vagyis sztornóztam minden korábbi étkezési szokásomat, és beépítettem a rendszeres sportot. Nem a kilókat néztem, és nem úgy álltam hozzá, hogy ezt most ki kell bírnom, amíg el nem érem a célomat, hanem úgy álltam hozzá, hogy ez lesz ettől fogva az életem, és ha mellé még fogyok is az csak jó. Kb 20-25 kilótól szabadultam meg, és a szervezetem teljesen átrendeződött. Előtte én is próbálkoztam fogyókúrákkal, de soha nem ment. Talán ez a hozzáállásbeli váltás neked is segíteni fog. :)
2018. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mínusz 15 kiló nagyon szép eredmény, nem kell elkeseredned. ez gyönyörű teljesítmény.

a hátra lévő 10 kiló is szép teljesítmény lesz, meg is fogod csinálni, ne keseredj el.

először is a jó tanácsom az, hogy a mostani súlyod mindenképpen tardsd meg, és ne add fel, ha nem olvadnak már olyan könnyen a kilók.

akkor elsőként ne a további fogyást, hanem a jelenlegi súly megtartását tűzd ki célul.

minden nap reggel állj rá a mérlegre, és egy dekát se engedj felfelé mozdulni.

ha ez megvan, több héten át, úgy hogy lefelé még nem is mozdult, már jó vagy. jobb vagy, mint eddig bármikor is :)


aztán majd kicsi célokat tűzz ki. pl. 1-1 kiló leadása.


a legnehezebb mindig az utolsó pár kiló.

de ne ez zavarjon. majd eljön az is.


hanem hogy tartsd, amit már elértél.


ennyi. ha ment eddig ez a jó teljesítmény, jönni fog a többi is.


hogy mi legyen a motiváció? hogy már nem leszel dagi többé :)


nézegessél fogyókúrás oldalakat, FB csoportokat, lesd el, kérdezd meg azt, nekik hogyan sikerült az utolsó 10 kilót megcsinálni, és amelyik tetszik, számodra követhető, azt válaszd.


hidd el, te már így is többet értél el, mint akik bele sem kezdtek :)


HAJRÁ :)

2018. márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!