Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajalnatok valami jo kis...

Ajalnatok valami jo kis dietat? Fogyni szeretnek minimum 5kg.157 cm 60kg vagyok

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis diéta nem igazán létezik.

Életmód váltás, kalóriaszámolás, tiszta étkezés, kevesebb szénhidrát, sok folyadék, sok mozgás. Ennyi a titok.

Be kell látnunk, hogy a mai étkezési szokásokkal és mozgásszegény életmóddal akármilyen csoda diétát követünk nem lesz tartós változás.

2018. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Létezik jó kis diéta, elég sok, de ami nekem jó az életem egy adott pontján, az neked lehet önsanyargató, amin rosszul leszel. S nekem is lehet zavaróan korlátozó vagy csődöt mondhat, ha kevesebb a feleslegem és nem tudok mozogni valamiért.


Mindenképpen életmódváltásban gondolkodj, mozgással.

Fogyni bármivel lefogysz, ha megfelelő mennyiséget eszel az aktivitásodhoz képest, de az egészségre is kell figyelni s arra is, hogy tarts ki és utána se térj vissza a rossz szokásaidhoz.

2018. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

napi 1200 kcal, reggelire valami könnyed, ebédre saláta és valami fehérje (sovány hús, hal, sajt, tejtermék + friss zöldségekből készült saláta) vacsi valami gabonaféle, esetleg teljes kiörlésű pékárú sovány felvágottal, paradicsommal, uborkával...

emellett heti 3xi mozgás (ami legalább 60 perc aktív mozgást jelent)

tilos a cukor (vagyis édességet, édes pékterméket, cukros joghurtot, sütit, desszertet felejtsd el)

tilos a finomított liszt (vagyis a finomlisztes pékárút, sütiket, kalácsot, péksütiket, palacsintát, kenyeret, zsemlét, stb. felejtsd el)

tilos az étvágyat csináló dolgok fogyasztása (ízfokozós ételek - leveskocka, vegeta, készételek, kifőzdés kaják, gyorséttermek kínálata...)


ha tudod tudatosan írd elő a napi menüt, ne vegyed meg a nasikat, a finomlisztes pékárúkat, ne egyél, ne vegyél készételeket, hanem magad készítsd a legjobb alapanyagokból.


akkor egyél, ha éhes vagy, és annyit, amivel elvagy - és nem jól laksz, vagy degeszre eszed magad.


ha lehet ne olajban sülteket egyél...


és persze az elég mozgás. a napi mozgás, és a heti háromszori aktív 60 perc aktívitás már elég jónak mondható.


és persze nem 4 hétben kell gondolkozni. lehet az utolsó 5 kiló hosszabb kitartás eredménye is, a lényeg a kitartás.

2018. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!