Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi fogyás után mindenképp...

Ennyi fogyás után mindenképp marad felesleges bőr?

Figyelt kérdés

Az előbb láttam a tévében egy műsort, amiben olyan embereket mutattak akik fogytak, bár ők ilyen 80kg-t meg többet. És tudom, hogy sokaknál marad felesleges bőr amivel nem igen lehet mit kezdeni.


Az elmúlt hónapokban leadtam kb 6-8kg-t, igaz nem tudom hogyan történt, csak valahogy lement. Ez megadta a kellő löketet és most 78kg-ból szeretnék leadni kb 20-at de most már parázok, hogy esetleg ott marad a bőr... Eddig eszembe se jutott.


Mit tehetnék, hogy ne legyen lógós bőröm? Vagy 20kg-nál még regenerálódik?

21/L



2018. márc. 23. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

20 kilóval a te korodban, rendes fogyásnál jó esélyek vannak. Ha szokatlanul rugalmatlan a bőröd, akkor lesz esetleg gond, de nem hinném, hogy baj lesz.


80kg, sőt 30-40kg már egészen más, mint a 20.

S nyilván ha a felesleg nem arányos, hanem igen nagy része egy helyen van, akkor ott komolyabb nyúláson ment át a bőr s rosszabbak az esélyek. 20 kg szépen eloszolva sehol sem nyújtja meg olyan vészesen a bőrt.

2018. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fogytam 17 kilót a te korodban. Nem lógott a bőröm, sőt semmi nem látszott. De ez alkati kérdés is.
2018. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy sportolj, az sokat segít!
2018. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

általában azoknál marad ilyen bőrfelesleg, akik extrém nagy súlytól szabadulnak meg.

húsz kiló leadása ha fokozatosan történik, főleg fiatalon, annál nem marad meg, ezért ne aggódj.

biztos vagyok benne, hogy nálad nem lesz ilyen.

jó jel, hogy fogytál könnyedén 6-8 kilót, csak így tovább :)

számít a bőrtípus is persze, de tényleg csak az extrém kövér embereknél marad meg a bőr, azok nem -20 kilóval, hanem többel küzdöttek meg...

nekem sem a szülésnél, sem a +/- 10 kilónál se ment szét a bőröm, de vannak ismerőseim, akik 20-30 kilót is ledolgoztak huszonévesen és nem maradt rajtuk bőrhurka, max. renyhe kötőszövettel (narancsbőr) kell megküzdeniük, de elmondásuk szerint a sport még ezen is segített :)

2018. márc. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uhh, köszönöm! :)

Remélem, hogy igazatok van és tényleg nem marad semmi. Van pár striám az oldalamon és hasamon de ki vannak fehéredve meg nincs is olyan sok, az annyira nem zavar. A narancsbőr pedig szerintem sok munkával eltüntethető, csak az a lógó bőr.. Az csak műtéttel. És ezt nem szeretném :D

2018. márc. 24. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!