Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek elég ennyi kalória?

Szerintetek elég ennyi kalória?

Figyelt kérdés
Igazából elkezdtem edzeni, a szemét kaját teljesen elhagyni viszont nem tudom nem e kevés ennyi kalória bevitel ami altalaban 1200-1500 kozott van. Nagyrészt tojást eszek reggelire piritossal(barna) meg egy vagy kettő virslit hozzá , ebédre csirkemell rizs zöldségek vacsorara meg változo, de csak kicsi dolgokat(egy erdei gyumolcsturmix vagy túró) Naponta edzéssel 1000kaloriát elszoktam égetni.Szóval nemtudom ennyi lenne e eleg kaloriabevitel vagy jobb lenne még ennem( ha igen mit kéne?) Fogyás a cél viszont mindenkeppen zsírbol szeretnék nem izomból.17év/100kilo/184cm/fiu

2018. márc. 24. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokkal kisebb lehet az alap kalóriaigényem, de még nekem is bőven izomvesztés lenne így...

Úgyhogy valószínűnek tartom, hogy neked főleg kevés ennyi, még akkor is, ha az átlagnál lassabb az anyagcseréd.


De tapasztald ki. Ha heti 1 kilónál többet vesztesz, emelj a kalórián.


Hogy mit? Ami neked a kalóriát adja, vagyis valami jó kis szénhidrátot (gabona, zöldség, némi gyümölcs, miegymás). Feltételezem, hogy a fehérje- és zsírbeviteled rendben van, de azért emelhetsz kicsit a zsíron is, ha úgy könnyebb.

2018. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éhesnek viszont egyaltalan nem erzem magamnak, viszont akkor 2000ret megprobalom elérni.
2018. márc. 24. 22:14
 3/7 anonim válasza:

Régebben én is fogyókúráztam, nem számoltam a kalóriát, mivel több konditeremben is az edzők azt a módszert ajánlották, hogy "húst hússal, a kenyeret kerüljem, némi zöldség, és persze hidratálás miatt víz." Mivel fiú vagy és magas, és még ha el is kezdesz edzeni mert a zsírból csak így lehet veszíteni hatásosan, megeshet hogy a súlyod 90kg környékén marad, mivel az izom nehezebb.

U.i.: Nem csak magamon tapasztaltam a módszer hatékonyságát.

2018. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
napi 2órát edzek, ötször egy héten és 1000felett égetek el, igazából nem is lenne probléma a 90 kilo csak nem zsírból szeretném hanem izomból, ezért szeretnék lefogyni csak azt olvastam ha keves a kaloria akkor izomból fogok veszteni pedig zsírbol akarok.
2018. márc. 24. 22:25
 5/7 A kérdező kommentje:
mondjuk sok izom nincs rajtam szerintem, viszont nagyon sok zsír lehet azert fogyok ilyen gyorsan.
2018. márc. 24. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
De, kevés. Told fel napi 1800-ra!
2018. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szálkás 90 kilóhoz azért kellhet pár év, ha jelenleg nem sok az izom... Hosszútávon remek terv, de jó szálkásítással simán alá kell menni most.
2018. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!