Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legalább...

Mit tegyek, hogy legalább 5-10 kg-t fogyjak?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és 63 kg. A hasamon van némi felesleg,amit szeretnék leadni magamról. Milyen gyakorlattal és/vagy étrenddel lehet ezt elérni?

Cukorbeteg és lisztérzékeny vagyok,tehát a koplalás nem a legjobb módszer ebből a szempontból. Mozogni pedig hétvégenként tudok,mert hétköznap sokáig vagyok suliban. 16/L



2018. márc. 25. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
TRX
2018. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Senkinek nem jó módszer a koplalás.

Nyilván van egy cukorbeteg gluténmentes diétád, azzal fogyj le. A fogyás a kalóriaegenlegen múlik, kevesebbet kell enned, mint súlytartáshoz és kész, adott aktivitás esetén. Ha ugyanúgy eszel, mint eddig, de többet mozogsz, akkor is fogysz. Válassz neked szimpatikus mozgást, amivel elég kalóriát el tudsz égetni. Mivel csak hétvége van, nem annyira ajánlom a gyaloglást, bár ha van rá hétvégén 10 órád, az se rossz, én szeretek hegyekben túrázni... Jobb lenne valami intenzívebb, biciklizés, futás, de csapatsportoktól kezdve sok dolog szóba jöhet, a fő, hogy képes legyél csinálni. Én hiába futok, 2 percig tart és egyhamar nem lesz hozzá kedvem újra, szóval amíg nem jövök fel e téren, gyaloglok, mert más nem vonz, illetve jó korszakaimban súlyzózom, mert az érdekel. Ez utóbbi nem annyira a kalóriaégetésre tesz rá, bár az is van benne, hanem segít az izmok megőrzésében és számos jó hatása van. Ja, ha meg lesz javítva a biciklim, az is jó lesz, az meglepően laza mozgás ahhoz képest, hogy a sétánál több kalóriát éget.

2018. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Átmeneti böjt arról szól, hogy 7 órán belül van (normális adagokkal) a 2-3 étkezés és 17 órán keresztül nincs étel bevitel. Ezt kúra szerűen 1-2-3 hétig szoktam csinálni. Nekem ez segíteni szokott, de én már nem vagyok fejlődő szervezet.


Emellett mozgok.

2018. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Válassz valami aerobik féle edzést, mellette futást, és persze az étrendedre is nagyon figyelj! Így megy le a leghamarabb szerintem.
2018. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!