Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplaltam, és nem akarom...

Koplaltam, és nem akarom visszahízni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy beteg voltam és nem bírtam enni, napi 400-500 kalóriákat ettem MAX.

Lefogytam 54-ről 50-re, de félek, ha meggyógyulok, akkor felmegyek 58-ra.

Mit tegyek, hogy ne hízzam vissza?


2018. márc. 25. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Talán ne egyél nehéz, sok szédhidráttartalmú kaját? Maradj alacsony kalórián? Nem atomfizika.
2018. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Az nem fogyás. A java része víz és salakanyag.
2018. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte semmit sem fogyhattál, a víz és a salakanyag pedig vissza fog jönni.


De ha tényleg fogysz egy csomót koplalással, nos, akkor egyszerűen ne edd túl magad s nyilván nem tudod visszahízni a zsírvesztést (a víz és a salakanyag persze akkor is visszajön). Rossz esetben ez a "ne edd túl magad" nehéz is lehet, de normális esetben az anyagcsere csak egy kicsit lassul.

2018. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most ez az új technika, hogy inkább azt mondják az emberek, hogy azért koplaltam mert beteg voltam és nem pedig azért mert akartam? Azt hiszik, hogy ezzel a dumával nem fogják majd azt írogatni nekik a válaszadók, hogy ne koplalj, mert ártalmas? Vicc vagy :D
2018. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismered a fordított diétát?Az a lényege hpgy minden héten 50-100 kcalt emelsz és mellette sportolj!A makrók meg jók legyenek!Nézz jobban utána mert most nagyon felszines az ahogy elmagyaráztam;)
2018. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!