Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy lemenjen a...

Mit csináljak hogy lemenjen a hasam és a combom?

Figyelt kérdés
10 és fél hónapja szültem,terhesség alatt elég sok kiló felszalad rám amit nem bánok viszont nagyon lassan akar lemenni. Nem is nagyon a kilók zavarnak hanem az hogy a hasamon lóg a bőr. 63 kilóval kezdtem a várandósságomat, 75 kilóval jöttem haza a kórházból. Most 69 és 70 között mozgok. Enni nem eszem sokat. A kérdésem az lenne hogy itthon milyen gyakorlatokat tudnék csinálni amitől ismét szép lapos lesz a hasam és a combom kicsit feszesebb. (tudom hogy ugyanolyan nem lesz) tapasztalatokat tudnátok írni? Köszönöm

2018. márc. 29. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
A hasadnak már le kellett volna mennie, valószínűleg szétvált a hasizmod kicsit. Tornával helyrehozható, de ehhez szakember kell! A combod: guggolás, bicikli, futás. Vagy csak told a babakocsit felfelé, ha van olyan donborzat a környéken. Mi pont dombon lakunk, ha elmegyünk boltba/postára, stb, mire feltolom a kocsit a sok cuccal, ömlik rólam a víz. Izmosodott is a lábam bőven. 😄
2018. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!