Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni ha👇? (Többi lent)

Le tudok fogyni ha👇? (Többi lent)

Figyelt kérdés

...ha->

-napi 3x eszek

-nassolásokat kiiktatom, és semmi cukros üdítőt nem iszok

-egyik nap kocogok (most kezdtem, kb. 1,5 km-nél már meghaltam, pihenőkkel együtt xdd), másik nap pedig szobabiciklizek (40 percet). Szóval minden nap sportolok valamit


Kb. 8 kiló feleslegem van.

Válaszotokat előre köszi!:)


14/L



2018. ápr. 2. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alapján amit írsz, nem tudsz lefogyni.


- a "3x eszek" egyáltalán nem mindegy, hogy MIT és MENNYIT eszel 3x.

- Nem elég a nassolást és a cukros üdítőket kiiktatni, pl. egy jó kínai kajában rengeteg cukor tud lenni, a paradicsom levesbe is szoktak tenni, tehát könnyen lehet, hogy sima ebédként beviszel egy 4-5 evőkanálnyinak megfelelő kristálycukrot, és fogalmad sincs róla.

- A futás/szobabiciklizés mennyiségét pedig fokozatosan mindig emelned kell, mert onnantól fogva, hogy hozzászokott a szervezeted, már nem lesz ugyanaz a hatása.

- A súlyzós edzéssel könnyebben tudsz kalóriákat elégetni, hogyha van segítséged, aki megtanít rá, mivel még elég fiatal vagy, így a balesetveszélyre figyelni kell.

2018. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a gyors választ:D
2018. ápr. 2. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy, hány kg?

Ezt nem ártana tudom

2018. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
170cm/64kg
2018. ápr. 2. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, így nagyjából igen, bár már így is normál vagy.

Pontosan ideális a súlyod, de ha febr szeretnèl lenni fog sikerülni.

2018. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!