Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnál a fogyásom?

Miért stagnál a fogyásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve hogy életmódot váltottam, azóta le is ment 10kg kalóriaszámlálással és egészséges étkezéssel, de már lassan 3 hete ugyanazt mutatja a mérleg. Napi 1500 kalóriát eszek pihi napon(hétvége), 1700-800at ha megyek edzeni(heti 4x-5x futok 10km/órás sebességgel 8 kilómétert(kb 50perc minden nap))és minimum napi 40 percet sétálok,

pár kiló van csak hátra.

Lehetséges hogy keveset eszek ennyi mozgás mellé? Vagy sokat? A válaszokat előre köszönöm!

17/L/161cm


2018. ápr. 4. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy?

Az utolsó kilók nehezen jönnek le sajnos... Kitartás, sikerülni fog!

2018. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
53kg vagyok, köszönöm a bíztatást!:)
2018. ápr. 4. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
1200 kalóriás étrendet kellene követned, ha fogyni akarsz. De lehet, hogy rendben van a súlyod.
2018. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A te számaiddal nem meglepő, ha lassan fogysz (ahogy ez az elmúlt fél évben is történt), esélyes, hogy kicsike már a deficited. 3 hét pedig nem sok idő, gondolom, fogysz most is, csak olyan lassan, hogy elfedi a természetes súlyingadozás.

Persze most kevesebb evés vagy több mozgás kell, mint 10 kilóval ezelőtt, ugyanahhoz a tempóhoz...

2018. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1200 kalóriával sanszos, hogy 3 kilómétert nem tudnék futni, így is nagyon nehezen lakok jól, energiám sincs annyiból és ha tényleg ez a megoldás az elég koplalás feeling lesz.
2018. ápr. 4. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy hogy mire vársz, de 0 kg-ra nem fogsz lefogyni soha. Valószínűleg a jelen energiabevitel és leadás mellett ez az egyensúlyi állapot nálad.
2018. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mondjuk nem értem, egy hasonló magasságú nőnek kb 0 mozgás mellett van szüksége 1200 kcalra a fogyáshoz, én minimum 600 kalóriát égetek minden nap, nem egy laza kis kocogásról van szó, megnézném ki tudja napi 1200kcal bevitellel ugyanezt megcsinálni. Azt hittem a deficit arról szól, hogy többet kell elhasználni, mint amit beviszek. Na ha az én alap szükségletem mondjuk 1500kcal és én beviszek 1700at és abból elégetek 600at az miért nem jó? Nincs diplomám a témából nyilván, de ennyi kaja mellett összeesnék negyed óra után a futópadon.
2018. ápr. 4. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!