Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik kövérek voltak és sikeresen lefogytak?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és 90kg körül mozgok.

Leszeretnék fogyni, de amint elkezdem a diétám 1-2 hét után feladom.Semmi akaraterőm.

Nektek hogy sikerült?Hogy kerekedtetek felül magatokon?

Leírnátok a tapasztalataitokat, mit ettetek, hogyan edzettetek?

18/l



2018. ápr. 5. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az edzőterem és a személyi edző a motiváció, mivel folyamatosan bacctat, így ha fel is adom, bűnözök pár napig, utána visszatérek a diétához. A mozgás meg ugye fix, menni kell, mert meg van beszélve.

Három hónap alatt -10 kilónál járok.

2018. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem lehet, hogy van akaraterőm, de nemigen használtam a fogyásom elején. Inkább kerestem egy remek étrendet, ami élvezetesebb volt, mint a korábbi (ami nem semmi, mert hedonista vagyok, mindig jókat ettem), viszont jobban laktatott és lazán fogytam. Sajna nem végig, az utolsó kilókhoz már mozogni is kell (plusz az étrendet is újra átalakítottam), de persze az eleve kell :D


Azért egy csipet önfegyelem kellett. De inkább elhatározás és egészségtudatosság. Az elvitt egy darabig (de azonnal hagytam volna, ha nem esik jól vagy éhes vagyok), utána pedig már megszoktam és rájöttem, hogy jobban is érzem magam így... Ha vissza is tértek egyes régi ételek, csak kósza vendégként.


163 centi, 70 kilóig sétagalopp volt. Mindössze 80g alá vittem a szénhidrátot s kizártam egy csomó mindent (az elején paleóztam, mert ahhoz a stílushoz volt kedvem, utána majdnem, húst eleve nem ettem szinte soha). De nem kell mindenkinek így, persze. Nekem így volt könnyű és élvezetes, másoknak ugyanez borzalmas is lehet.

A feldolgozott ételek, a cukor kihagyása szerintem nem rossz ötlet, de teljesen támogatom a jó kis összetett szénhidrátok alkalmazását :) Én egyszerűen éhes és enervált lettem tőlük, azért hagytam ki.

Válts életmódot, akár kis lépésekkel, akár hirtelen és drasztikusan, ahogy neked fekszik. Vedd ki a gyenge elemeket az étrendedből (cukros üdítő, szénhidrátbomba édesség, özön rágcsa filmezéskor?).

S mozogj. Nekem az kevés és főleg séta, bőven jó, de azért súlyzózom is jobb időszakaimban. Futni nem tudok, de célom megtanulni, majd, egyszer. Átkozottul lassan megy. Nem baj, jó lesz a fogyás után is.


Ja, ha nem laktat minden egyformán (ismerek olyat, akit igen), akkor fókuszálj a laktató, tápanyagdús ételeidre.


Túl szigorú se legyél, azt nem sokan bírják és jobb is, ha nem.

2018. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én naponta mérlegre álltam - tudom, sokan óvnak ettől, nekem mégis ez vált be. Ha csak 10dkg-val mutatott kevesebbet a mérleg, akkor már elégedett voltam, mert az ugye matematikailag 0,7 kg hetente, ami tök jó:) De volt, hogy 30 dkg-val is kevesebbet mutatott:) Akkor sem estem kétségbe, ha valamiért kicsit felszaladt. ADDIG nem volt baj, amíg megvolt hetente a fél kiló - akkor adtam fel, amikor két hét alatt nem mozdult semmit:( Igaz, nem kezdtem el "zabálni" és szinte semmit sem szedtem vissza, és úgy egy hónap "pihenő" után kezdtem újra.


Nekem a ketogénezés (napi max. 50 g CH, tehát nem túl szigorú formában) vált be (és csak ez, semmi mással nem tudtam elérni értékelhető eredményt). Amíg írtam a kalóriabevitelt, addig a ketogén kb. 0,4-0,6 kg fogyást adott hozzá ahhoz, amennyi a kalóriadeficit alapján várható lett volna (0,5-0,6 kg/hét), tehát kb. megduplázta. Tehát ha nem is a ketogént (bár én nem tapasztaltam mellékhatást, csak előnyt, embere válogatja), a CH csökkentett étrendet mindenképp ajánlom:)


Válassz olyan étrendet, amit szeretsz: én húsokat, tejtermékeket, tojást eszem a legtöbbet, mellé zöldségeket, pár gyümölcsöt, olajos magvakat stb.

De még a ketogénbe is belefér szinte minden, csak mértékkel: pl. a bolognai spagettit (is) imádom, csak azóta megfordult a tészta és a hús aránya:) Édességet is minden nap eszem, mert bizony édesszájú vagyok, csak míg régebben egy tábla is simán "lecsúszott" egyszerre, szinte észrevétlenül, most már egy-egy szelet is elég (tényleg csak az íze miatt), de azt nagy élvezettel eszem meg:) Ha nagyon megkívánom a kenyeret, akkor egy negyed kiflit eszem, és az is sok mindenre elég tud lenni, ha jól beosztja az ember:)

2018. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

napi 5-600kcal + 1-2óra edzés! tuti tipp:) kicsit fárasztó,de meg lehet szokni .ha elerted a celod,ehetsz tobbet de csak fokozatosan noveld a kcalt.:)

sok sikert!

l

2018. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

előző vagyok, nekem a tukorkepem segitett.:D

meg tumblin a #thinspo

2018. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az segített nagyon sokat, hogy rájöttem a viszonylag magas szénhidrát-alacsony zsír kombinációtól baromi éhes leszek,állandóan nassolok .

Mikor megforditottam az arányt ,röhögve lefogytam szinte,persze sporttal . Egyáltalán nem volt szenvedés ,érdemes kipróbálni hátha bejön .

Azóta már tömegelésen is túl vagyok ,úgy,hogy rizst meg tk kenyeret szerintem évekkel ezelőtt ettem utoljára ..

A másik,hogy nasit nem tartok itthon,alapból ritkán kivánom meg, de ha szem előtt van előbb utóbb megeszem . A sportra fokozatosan szoktattam rá magam ,az kicsit nehezebb volt mert világ életemben lusta disznó voltam .:D és az is vagyok,de csinálom mert jó érzés fejlődni,erősödni,és nem kell válogatnom a ruhák között,melyik amiből legkevésbé buggyan ki a szalonnám ..

2018. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Több helyre leirtam,deleirom ide is

Nem tudom a kérdés aktuális e még,de hátha segit nos..

Szia én úgy fogytam hogy először koplalni kezdtem (ami nagy hiba volt persze)

Szerencsére a kilók fura módon nem jöttek vissza,de időben észbe kaptam és élet módot váltottam,mivel nem volt rajtam túl sok felesleg, ezért nem vittem túlzásba.

Úgy kezdtem,hogy hanyagoltam a kenyeret, zsíros kaját chipset,csokit meg a hasonló fenék növesztő hasztalan nasit.

Sok sok vizet magamba öntöttem, rengeteg gyümölcsöt ettem és hatalmas adag zöldséget tojással,volt úgy hogy egy nap 4 tojást is bevettem :DD (mondjuk finom is volt)

Leginkább hajdinát ettem és egy nap 5x ettem kisebb adagokban.

Sikerült leadnom 5 kg-t,55-ről lefogytam 50-re,azótta a súlyom 50-1 között ingadozik folyton.most inkább már úgy gondolom feszesiteni kéne a lábam (izmos vagyok egyébként, régen tornáztam sokat) de most újból bele vágtam a jó alak érdekében:)

Tehát először fogyj le normális és egészséges étrendel pl 55 kg-ra és onnan kezdj izmosodni

Fontos hogy ne siesd el,ne éheztesd magad,lassan fogyj inkább mert hát bisztos ami bisztos, koplalni semmiképpen se!!mert abból több a kár mint a haszon

2018. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem egy csoport a facebbokon.


Bakker lefogyok.

Életmódváltás és torna .

Csatlakozz :)

Nézelődj az oldalon. Az meg nem kötelez semmire.

2018. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!