Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás egészségesen? Biztons...

Koplalás egészségesen? Biztonságosan?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék úgy koplalki hogy ne ájuljak el, ne hulljon a hajam meg ilyenek? Még soha nem próbántam, de nagyon kéne mert szőrnyű hogy mennyire dagadt vagyok. 167cm 61kg egy hete még 58kg voltam... szeretnék nyárra jól kinézni. A célom 48kg. Hogyan tudnék úgy koplalni hogy ne legyen életveszéjes?

2018. ápr. 8. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Életveszélyesnek nem kell lennie, lehet jobban is csinálni, de sosem egészséges.

Ne koplalj. Eleve nem vagy kövér, még fogyhatsz pár kilót nyáron értelmesen is, de ha kövér lennél, akkor is ezt mondanám. Lövésed nincs arról, hogy milyen a dagadt, úgy látszik.

2018. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Életveszélyes az nem pedig veszéjes😕

A magasságodhoz kétlem, hogy annyira baromi dagadt lehetsz.

Nem koplalni kell, hanem elhagyni a chipsecskét, csokikát, kekszecskét, peksütikét meg a cukros lötyikét.

Nincs egészséges koplalás, mivel maga a kifejezés önmagában elégtelen táplálkozást jelent.

Koplalással azt éred el, hogy kimerül a szervezeted, aztán turbó fokozaton elkezd raktározni.

Neked elég, ha elhagyod a fent említetteket és mozogsz! Fuss, biciklizz és sült krumpli helyett egyél zöldséget!

2018. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet egészségesen koplalni!


Anno én is 48kg voltam 168centihez, mivel ilyen volt a fejlődési ütemem, először csak nyúltam, majd a csípőm és a melleim fejlődtek, s csak a legvégén, a húszas éveim legelején szélesedtem hozzá. Nem néztem jól ki vele, egyáltalán nem volt esztétikus, nagy hülyeség lenne részedről annyira lemenni.

2018. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem kell 48kilónak lenni kevés izommal és 160centivel:O

Tuti,hogy kevés hájad van,de átérzem a problémádat,mrt nekem 1-2 éve ugyanez volt. Koplaltam, és azt 3 hónap alatt 8kilót 3 nap alatt híztam vissza,sőt...ott tartok,hogy 2x kövérebbnk nézek ki,mert az izom lement, a háj maradt. Azóta még ennyit felhíztam, egyik étkezési zavarból a másikba estem,és most is gyógyulóban vagyok.

NE TEDD!!!!!!!!

Bőven elég,ha elhagyod az egészségtelen dolgokat, és sportolsz. Ne ess abba a hibába,mint én,mert egy életre megbánod és örökre étkezési meg súlyproblémáid lesznek!!!!

2018. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző, nem lehet 8 kilót hízni 3 nap alatt. Egyszerűen nem. Ha meg is etted azt a napi 20 ezer kcalt (amit koplalás után erősen kétlek, bár máskor is), akkor sem hasznosulhatott ennyi. Még ha hozzászámolod a vizet és mindent, akkor is nonszensz, max. valami egészségügyi bajjal elképzelhető, hogy hirtelen bevizesedtél.


Azt elhiszem, hogy gyorsan visszajött, csak azért lassabban.

2018. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 rosszul fogalmaztam

Pontosabban nem emlékszem,mennyi idő alatt jött vissza minden, de azt tudom,hogy 3 kg jött fel az első 3-5 nap alatt, nagyrészt víz

2018. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!