Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyukák! Szülés után milyen...

Anyukák! Szülés után milyen módszerrel tudtatok visszafogyni?

Figyelt kérdés
Természetesen annak szól a kérdés akinek szüksége volt rá.😃
2018. ápr. 9. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás mellett eleinte híztam. Aztán elkezdtem hordozni a babát. Ahogy ő hízott, nekem úgy lett egyre vékonyabb a combom.

7 kiló fogyásnál álltam először mérlegre.


Aztán letöltöttem a kalóriabázist a mobilra. Mindent jegyzek benne, az utolsó falat ropit is. Segít, hogy ne lépjem túl a napi keretet. Persze (főleg hétvégén) néha sikerül. :) De aztán másnap ugyanúgy folytatom.

Így összesen 15 kg ment le 8 hónap alatt. Még szoptatom a kicsit, egy éves koron túl is.



Próbáltam youtube-ról baba-mama tornákat, de nem valami segítőkész a partnerem. :)

Viszont lehet, nektek bejön. :)


Nem a terhesség alatt híztam. Sajnos már kamasz korom óta küzdök a kilókkal.

2018. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem jó 1 évembe telt, mire visszafogytam. Én is, mint az első válaszoló, híztam a szoptatás alatt. Aztán amikor már jött a jó idő, egyre többet sétáltam a kicsimmel, az nagyon jót tett. Délelőtt, délután másfél óra séta már meglátszott rajtam + jobban odafigyeltem az étkezésre is.

Ha még van időd, energiád kicsit mozogni, talán érdemes letölteni 1-1 Norbi edzést, nekem ezek nagyon beváltak (Rubint Réka nekem túl kemény), heti 2-3x mozogsz még 40-45 percet, amikor a babád alszik, szerintem tökéletes.

2018. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A bázissal a tesóm is sokat fogyott, ezzel kéne próbálkoznom nekem is. Bár itt a jó idő- így lehet,hogy az étvágyam is csökken. Próbáltam mindenfélét 10 hós a babám..eddig 5 kg ment le.. még 10et kéne fogynom. De eléggé el vagyok keseredve. Hullahoppoztam meg lépcsőzőgépeztem - utóbbit párom eltette mert most nem használtam..időigényesebb a baba. Köszi a tanácsokat.☺
2018. ápr. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!