Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti ma mit ettetek?

Fogyókúrázók! Ti ma mit ettetek?

Figyelt kérdés
Illetve az kb. hány kalória amit egy nap megesztek?

2018. ápr. 10. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Reggelire egy tál zabkása mandulatejjel, bele pörkölt mandula darabkák

Tízóraira 2 alma

Ebédre 3 teljes kiőrlésű kis toast kenyér, rá mogyoróvaj és banánkarikák

Uzsira(edzés után) egy biotech fehércsokis fehérjeturmix

Vacsira 4 tojásból rántotta, mellé paradicsom, paprika

2018. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan 1400-500kcal volt(első voltam)
2018. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Reggeli: fél liter ivójoghurt

Ebéd: 15 deka csirkesonka, egy zacskó ruccola, némi csípős szósz, egy kis pohár epres joghurt

Uzsonna: proteinszelet

Vacsora: az ivójoghurt másik fele, 10 deka pulykasonka, 5 db szárzeller.

Olyan 1200 lesz a vége

2018. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Ebéd:

- gombaleves rizses magtejföllel és szezámos-krumplis piskótával

- zellerfasírtszerű cucc, csak éppen nem formázgatom, csak megsül a serpenyőben, uborkával és a már említett piskótával

- diós kávékrém csokiszósszal

- piskóta sajttal

- meggylé szódával (fantasztikusan jók, ízesek, tömények a meggybefőttjeim, ma bontottunk egyet)


Vacsora:

- piskóta sajttal

- kávékrém csokiszósszal

- rántotta (persze a piskótával :D most épp tojásutáló napjaim vannak és a 4 tojásos alig fogyott el sok fogáshoz. a rántotta jobb ötlet híján lett, de 1 tojás még bement éhesen. valamit ennem kell)

- földimogyoró

- meggylé szódával


Ennél csak bonyolultabban tudok enni, ráadásul számolok. Nehéz nekem.


Ez most sok kalória, ami 2 étkezésnél sajna elkerülhetetlen, 1600 kcal (ez így is 2 kicsi étkezés, mert amúgy egy nagyobbacska lenne).

Holnaptól újra egyszer eszem naponta, az pont jó lesz és nem leszek éhes 6-7 órakor, mint most (az imént vacsoráztam, úgyhogy most pár órán át éhes leszek kissé. semmi gond, érzem, hogy elég az energia, ez csak ilyen hülye érzés). Olyankor 1300 kcal megy, de nem minden egyes nap, pár naponta meg kell dobnom.


A makróim egész tűrhetőek, de már megint elszálltam a fehérjével (ami tekintve, hogy a fő fehérjeforrásomat most épp nem szeretem, szép teljesítmény)... No mindegy.

2018. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Reggeli: tejeskávé, zabkása fél banánnal.

Tízórai: egy túróhab

Ebéd: sült zöldségek (brokkoli, karfiol, sárgarépa, kelbimbó) grill csirkemell, 1 tejeskávé.

Vacsora: 2 tükörtojás oliva olajon, csirkemell sonkával, pici reszelt sajttal, sok uborkával és 2 abonett.

Napi 1000-1200 kcal és heti 4 edzés.

2018. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Reggeli 2db abonett 2 szelet sajt, 2 szelet pulykamell szelet, kígyóuborka

Tízórai 1 narancs, 1 kisebb alma

Ebéd zöldség leves, rizses hús, 2db csemege uborka

Uzsonna 2 marék tök mag

Vacsora 125gramm túró, 1 natúr activia poharas joghurt, 1 evőkanál kókuszreszelék

2018. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Reggeli: kb. 4 ek zabpehelyből és kókusztejből zabkása


Tízórai: 1 alma, 1 mangó


Ebéd: párolt zöldség tojással és egy kis zsírszegény sonkával


Vacsora: Ez most kicsit többre sikeredett, mint terveztem, ettem gyümit hozzá, pedig nem kellett volna ilyenkor már. De a lényeg, hogy tojást sonkával, zöldségekkel.


Kalóriát nem tudom.


De voltam másfél órás edzésen + ottthon hasizmoztam egy fél órát. A sport elengedhetetlen.

2018. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4. voltam, még bejött egy kis sör (a párom ivott, szóval én is, amúgyis a befolyásolhatóbb éhes sávomban volt a dolog). 70 gramm (ennyi fér a poharamba, de ez bőven elég, főleg Borsodi Bivalyból, nem tartozik a kedvenceim közé). De most már tényleg befejeztem a napot.


Ma nem volt meg a szokásos séta, majd holnap lesz duplán vagy triplán, viszont kertészkedtem s még igyekszem tornázni később egy sort, hiányzik a mozgás, csak fáj a derekam kissé, így kímélem magam. Nem baj, kis deficit is deficit.

2018. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 banán

Zabkása +1 banán

Cukormentes keksz

Kávé (tejjel, édesítővel)

1,5 Kenyér margarinnal, lilahagymával.


Borzalmas de komolyan régen volt ilyen szar napom :D amúgy 1200 kcal kb.

2018. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Huhh, előző, akkor sem voltak ilyen rossz makróim (mondom ezt a tieid ismerete nélkül), amikor jobbára mézes kenyeret ettem egy nap (persze a kalória jóval több volt)... De alkalomszerűen még nem annyira vészes, mint rendszeresen, egyeseknél nem értem, hogyan működnek, olyan rosszul esznek nap mint nap.


Nos. Még az utóebéd hátravan (elnéztem az órát s nem készült el a leves ebédre s nem tudtam ellenállni a közös családi étkezésnek, hiába tudtam volna várni), de optimista vagyok, hogy nem rontom el:


- hagymaleves tojással (bár én pakolok bele többféle zöldséget, csak nem sokat) és rizses szezámropogóssal

- zöldborsófőzelék sajtos sült tojáshabbal

- mazsolás köleskrém csokival és kávés jégkrémmel

- kávé, meggylé


kb. 1250 kcal, a ch persze kicsit sok jobb időkhöz képest, de így a fehérjét sikerült lent tartani az elmúlt napok vadulása után.

Még lesz némi séta, így 1000 kcalnál valamivel nagyobb deficit jön össze, ha minden jól megy, de ma ez szinte bizonyos. Ma nem vagyok éhes kicsit sem.

Holnap nyilván erősebb napom lesz.

2018. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!