Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalória deficit nem elég a...

Kalória deficit nem elég a fogyáshoz, más is kellnem de bár?

Figyelt kérdés

Nagyon intenzíven Spinningelek 2órát 3napig egyhuzamban majd 1-et pihenek.


Úgy izzadok mint ha valami szert szednék hogy jobban izzadjak, hol ott nem, itt az edzésről van szó, csak keményen.


Mostanában egyre többször van, hogy csokit, chipset kívánok, és eszek is.

Ettől függetlenül nem adom fel a fogyókúrám, tovább edzek.


Azzal hogy munka és edzés után este 8kor kb. Megeszek kb. 2800-3000Kcalt, úgy hogy az nap a kajám 2főtt tojás 2 tányér Káposztaleves, és 2 kiwi volt.


Ezzel a Kcal bevitellel csak az az napi edzésem eredményét rontottam el, vagy több napit?


Köszönöm a választ



2018. ápr. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi a kalóriaigényed, de ha az átlagos kalóriaegyenleged deficites, fogynod kell. De összetett dolog ez, nem feltétlenül ugyanúgy fogysz, ha van egy-egy kalóriadúsabb nap, mint egyforma napoknál, ugyanolyan átlagos kalóriabevitel mellett. Bár elvileg igen.


A csoki és a chips sem tud megakadályozni a fogyásban, ha sokat mozogsz és deficitben maradsz.

2018. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kellnem de bár?
2018. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Megeszek kb. 2800-3000Kcalt, úgy hogy az nap a kajám 2főtt tojás 2 tányér Káposztaleves, és 2 kiwi volt."- Azért eszel még annyit, mert egész napi koplalás után 2 órát kardiozol. Ha értelmesen ennél, akkor nem lenne zabálási rohamod.


"Mostanában egyre többször van, hogy csokit, chipset kívánok, és eszek is.

Ettől függetlenül nem adom fel a fogyókúrám, tovább edzek."- Hiába eszel, ha a diétád nincs rendben.


"Ezzel a Kcal bevitellel csak az az napi edzésem eredményét rontottam el, vagy több napit?" Nem tudom, a többi napon mennyit eszel, de sanszos, hogy a tojás-káposztás hányás kivi trió után jön a féktelen zaba, aztán kompenzálásként újra a fenti. Ez ahhoz fog vezetni, hogy letekered magadról az izmot. Teljesen felesleges ennyit kardiózni, max aki bikini modell versenyre készül, az kardiozik ennyit. Inkább súlyzózz... Bár Te valószínűleg mindig kövér maradsz (ha egyáltalán az vagy, nem a százhuszonhatodik anorexiás tini), a fogyáshoz ész kell...

2018. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

99.7kg 170cm, 21 éves.

Mit gondolsz?

Kövér vagyok?

2018. ápr. 10. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!