Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ma belebújtam a...

Bbebe kérdése:

Lányok, fiúk! Ma belebújtam a rövidnacijaimba és elképedtem, mikor megláttam h van ami be sem ér! Nem gardrob cserét szeretnék hanem fogyni. Mit szabad ennem és mit nem? Kinek mi vált be? Akár regglire tippek, stb! Mindent meghallgatok! 19/L

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Olyan "újdonságot" tudok írni, hogy kiegyensúlyozott étrend szolíd kalóriadeficittel.
2018. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Lényegében bármit lehet enni, ha kalóriahiányban maradsz minden nap.
2018. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És nem árt egy kis mozgás sem.
2018. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Rengeteh gyümölcs, zöldség, teljeskiörlésű szénhidrátok, 0 feldolgozott élelmiszer ( a gyümölcsjoghurt is az)
2018. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Letöltöd a kaloriabazis nevű alkalmazást a telódra szépen kiszámolod vele hogy mennyi kalória bevitel szükséges neked naponta a fogyáshoz és próbálod azt tartani. Általában heti fél kiló fogyást tartanak reálisnak számolással de ha rá sportolsz akkor a heti 1 is menni fog. Ennyi!
2018. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Életmódváltás, jó étrend, mozgás s persze pusztán a fogyáshoz szükséges egyetlen feltétel teljesítése, ami a kalóriadeficit.


Nekem a szénhidrátcsökkentés vált be (nem egyedül, ez csak egy fontos pont), amit az előbb ajánlottak, azokat kerülöm, amennyire tudom (a zöldség attól még szívem csücske, az mindig van, csak általában nem sok). Plusz az étkezések számának csökkentése, de ez nem mindenkinek való ám, nekem elkerülhetetlen, mert az étkezéseim méretén csak felfelé tudok változtatni. Plusz mozgás, több szempontból kvázi kötelező. S inkább a laktatóbb ételeimre fókuszálok (az ember észreveszi egy idő után, mi előnyös és mi nem). S kell némi elhatározás s egy csepp fegyelem is, nem elég jó étrendnél, lustaságnál vagy féktelen vágyaknál több is.


Reggeli? Nekem semmi, de rántottától zabkásán át húsig ehetsz elég sok dolgot... Van, aki sütit eszik reggel fogyáskor is, szóval vannak lehetőségek, de ha nem MUSZÁJ sütit enned, általában jobb, ha nem azt eszel, persze, bármilyen remek is. No igen, ha muszáj édességet enned, ne cukros legyen vagy ha az, ne sok és ne sűrűn.


De az is jó, ha pár előnytelen elemet kiejtesz, de azt ám hosszútávon, nem 1-2 évre... Tartós életmódváltás, elvégre nem jó az, ami van, hisz akkor nem híztál volna meg.

2018. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el azt, amit tavaly nyár óta csináltál és aminek a hízás lett az eredménye.
2018. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ismerek egy olyan jó diétát, amut én is kipróbáltam már

Én csak németül tudom a nevét, de az a lényege, hogy mindent ehetsz, csak minenből a felét

Pl.van valami főzelék, kiszeded amit ennél ha nem fogyózol, és visszateszrf a másik felét, vagy elteszed máskorra

2018. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!