Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legkönnyebben/leg...

Hogy lehet a legkönnyebben/legegyszerűbben fogyni?

Figyelt kérdés
Egyeltalán nem vagyok dagadt, BMI szerint is normális vagyok, de látok magamon egy kevés felesleget csípő tájékon. Sosem diétáztam meg semmi. Mit ajánlotok?

2018. ápr. 13. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Iszol cukros üdítőket?

Megpakolod a kávédat cukorral?


Ezeket szépen csökkentsd.


Mozogj többet.

Fogyassz több tiszta vizet.


Vagy nézd meg ezt a vidit, innen is lehet ötletet meríteni.

https://www.youtube.com/watch?v=zAjbBi8armA

2018. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak vizet iszom, illetve nem kávézom. Próbálok törekedni az egészséges étrendre. Viszont lusta vagyok az tény , de mindenképpen szeretnék nekiállni edzeni.
2018. ápr. 13. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a legegyszerűbb... Az enyémet le sem írom, annyira extrém és sokaknak pocsék ötlet lenne, de nekem ideális.

Válts életmódot, az a legjobb s legyen olyan étrended s mozgásmennyiséget, hogy éhezés nélkül tudj kalóriadeficitet tartani.

2018. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is ugyan azvolt ami veled...probàltam az update kajàt is de azèrt 1 egèsz hónapra azèrt megvolt annak is az àra....igazàbòl annyit kell csinalnod hogy cukros dolgokat nemeszel nemiszol...sok vìzet igyàl....csirkemellett zöldsègekkel...ès persze ezt többfèle kèppen is megcsinàlhatod...elhagyod a kenyeret kiflit tèsztàkot...ès sok sok sport 24òràbol csak lenne 1òràd amit a sportra szànsz....ès pàr hònap mùlva jòl is fogod magadat èrezni a bőrödben😊
2018. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!