Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy átlagos magasságú - 166-170 cm - és izomzatú (tehát nem sportos, de nem is puhány) nőnek meddig tart a normál súlykategóriája? Mi alatt vékony, mennyitől sovány? Hol kezdődik a "van rajta felesleg" és az elhízott vagy a kövér?

2018. ápr. 14. 09:39  Privát üzenet  

A válaszok

Engem 59-60 kilóval is dicsért mindenki, de a nekem is tetsző és kényelmes súlyom 54-55 kg.

Most betegség miatt 50 vagyok, sovány, kilátszanak a bordáim, párom noszogat, hogy hízzak - mintha az olyan könnyű lenne nekem :D.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. ápr. 14. 09:42 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Ilyen magassággal egy vékony testalkatú nő karcsún 52-54 kg. Kb. 60 kilóig még normális, felette már túlsúlyos. Ha valaki szélesebb, izmosabb, akkor adj a fenti értékekhez kb. 5 kilót.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. ápr. 14. 10:50 Privát üzenet
168cm 67kg vagyok, s-es ruhát hordok. Nem vagyok túlsúlyos.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. ápr. 14. 19:53 Privát üzenet
171 cm vagyok és 65 kg - nem érzem magam kövérnek, m-es ruhákat hordok.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. ápr. 15. 10:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen testalkatnak felelek meg?
Hogyan kéne táplálkoznom, hogy tartósan fogyjak?
Atlétikával mennyit lehet fogyni 2hónap alatt ha oda figyelek a kajára és heti kétszer 1,5órát atlétikázok? (7kg felesleg van rajtam. )
Hogyan lehet megtudni, hogy mennyi felesleg van rajtam?
Le tudok fogyni ha👇? (Többi lent)
17éves fiú vagyok,182cm és 96kg. Szerintetek ez sok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!