Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy átlagos magasságú -...

Egy átlagos magasságú - 166-170 cm - és izomzatú (tehát nem sportos, de nem is puhány) nőnek meddig tart a normál súlykategóriája? Mi alatt vékony, mennyitől sovány? Hol kezdődik a "van rajta felesleg" és az elhízott vagy a kövér?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem 59-60 kilóval is dicsért mindenki, de a nekem is tetsző és kényelmes súlyom 54-55 kg.


Most betegség miatt 50 vagyok, sovány, kilátszanak a bordáim, párom noszogat, hogy hízzak - mintha az olyan könnyű lenne nekem :D.

2018. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen magassággal egy vékony testalkatú nő karcsún 52-54 kg. Kb. 60 kilóig még normális, felette már túlsúlyos. Ha valaki szélesebb, izmosabb, akkor adj a fenti értékekhez kb. 5 kilót.
2018. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
168cm 67kg vagyok, s-es ruhát hordok. Nem vagyok túlsúlyos.
2018. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
171 cm vagyok és 65 kg - nem érzem magam kövérnek, m-es ruhákat hordok.
2018. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!