Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azok akik lefogytak (mínusz...

Azok akik lefogytak (mínusz 10-15 kg-ot) utáni változások az életében? A környezetetek, hogy reagált?

Figyelt kérdés
Megy a zöld kéz!:)

2018. ápr. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
20 kg után észre is vették... Most komolyan.
2018. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóltak, hogy fogytam. Ennyi. Szóval teljesen normális volt a reakció :)
2018. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10-15 kiló fogyást még csak meg sem említették. Ha igen, akkor is csak annyit, hogy

fogytál? Látni az arcodon.. Nagyjából ennyi.

2018. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

30+ kilót fogytam fél éve, azóta is pár naponta emlegetik, hogy hú mennyit fogytál, meg ne fogyj már többet, amúgy már rég nem fogyózok, csak még mindig fogyok mer továbbra se zabálok.


Hát mondjuk én nem is csak ledobtam pár kilót hanem kb egy hétköznapi dagadt igénytelen srácból egy már már modell szerű igényes férfi lett. Mondták már az is hogy igen úgy nézek már ki mint egy modell. Szóval nem tudnak leszállni rólam, meg kérdezgetik hogy csináltam.

2018. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!