Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más vékony lányok is van így?

Más vékony lányok is van így?

Figyelt kérdés

Az egész testemen alig van zsírréteg, valahol semmi csak csont (pl mellkas), de a fenekem meg több centi zsír van, hason fekve is puha. Nem mintha zavarna, de a többi részen zavar hogy tizedannyi sincs. Es lehet nem is lesz mert olvastam hogy a zsirsejtek nem tudnak kialakulni gyerekkor utan, csak megszorozódni. 0x6 az nulla.

18L


2018. ápr. 15. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fenéken sokkal több a zsír, persze, így vagyunk összerakva... Tenyéren is mindenkinek van egy kupac háj, igen vékonyaknak is, míg pl. a csukló hájasságához sokaknak elég nagy felesleg kell. Van egyéni szórás is, persze, egyeseknek 2 kiló plusz szinte csak hason van...

De hogy a fenék ki van párnázva, az szerintem alap.

2018. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nőként legyen is feneked.
2018. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Es lehet nem is lesz mert olvastam hogy a zsirsejtek nem tudnak kialakulni gyerekkor utan, csak megszorozódni. 0x6 az nulla."


Vannak ott zsírsejtek csak nincs bennük olyan sok tartalék! Szóval még simán elhízhatsz.


Fenéken védelmi szempontból van sok zsír. Nem értem, ehhez mi köze van annak, hogy hason fekve is puha, milyennek kellene lennie? Főleg teljesen ernyedt állapotban.

Izomzatod milyen?

2018. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A hízás biológiája: a zsír (amit beviszel, ami van sajtban, húsban és egyéb élelmiszerben) megköti a szénhidrátot, amit nem használtál el (kenyér satöbbi), vagyis elraktározza olyan időkre, amikor szükséged lehet rá. Ha nincs fölösleges szénhidrát, nincs mit megkössön. Amennyiben nem elég a napi szénhidrátbevétel a megkötött szénhidrátokhoz fog nyúlni a tested, hogy energiát nyerjen belőle.
2018. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cm / kg ?
2018. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Ez butaság, simán el lehet hízni ketogén diétán is. A test bizony elraktározza a zsírt vagy a fehérjét is, ha feleslegben van. Az állatok sem mind cukorból híznak fel s a mi működésünk sem tér el olyan drasztikusan.
2018. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő. Egy egészségnevelő előadáson hallottam és jegyeztem meg. :D
2018. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A zsír a zsírsejtekben raktározódik, a cukor az izmokban és a májban.

Egy normál testalkatú ember szervezete ~1700 kalóriának megfelelő cukrot és ~77000 kalóriának megfelelő zsírt raktároz.

Az elraktározott cukor egy napi kalóriaigényünket sem fedezi, ezért leszünk éhesek és eszünk naponta többször (kivéve, akik ketózisban vannak, de most ne bonyolítsuk).

Ahhoz, hogy a szervezet zsírt kezdjen égetni, először ki kell ürülnie a cukorraktároknak.


Hogy a testünkön hol található több zsírsejt, tehát hova hízunk jobban, genetika és hormonok függvénye.

Hogy hízunk-e, a hormonoktól és a bevitt kalóriamennyiségtől függ.

2018. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!