Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok. 163cm...

16 éves lány vagyok. 163cm 58kg. Amikor összejöttem a barátommal 50 kg voltam (1éve) 1 év alatt felszedtem 8 kilót ez normális? Fogynom kell?

Figyelt kérdés

Főleg has, fenék, comb. Sőt 4 hónapja fogamzásgátlót is szedek az alatt a mellre híztam... most mit csináljak fogyni szeretnék.!!???

Amúgy fogamzásgátló mellet lehet fogyókúrázni?


2008. okt. 29. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell fogynod, csak mozogni alakot formálni.
2008. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
szerintem ideális a súlyod; fogynod nem kéne, maximum alakot formálni, ahogy az első irta.
2008. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
54%
A liba is jobban hízik ha tömik!
2008. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is felszedtem ennyi kilót egy év alatt...pedig nem látszik, mármint nem vagyok kövér vagy ilyenek... Szóval szerintem normális, és nem kell fogynod. Csak formálni, de lehet, hogy azt sem, nem tudom, hogy nézel ki:P
2008. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt te erzed hogy kellene-e fogynod, ha 8 kg-val konnyebben jobban erezted magadat, akkor fogyjal. Fogamzasgatlo mellett lehet fogyokurazni.
2008. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Árulja már el vki, miért van az, ha bárkin túlsúly van, még véletlenül sem az jut eszébe, hogy mozognia/sportolnia kellene? Miért kell rögtön a fogyókúrákhoz nyúlni??
2008. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%

Szia!

16 évesen még nem attól szedsz fel 8 kg-t egy év alatt, mert hízol, hanem mert még nősz és nőiesedsz.

Szóval én abszolút nem aggódnék a helyedben emiatt.

Ha annyira zavar, járj el esténként futni, az nem csak az alakodat formálja, hanem jól tudsz gondolkozni is közben ;)

2008. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) eljárok kondizni de akkor se vagyok megelégedve magammal...:(
2008. okt. 31. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:
ii
2011. máj. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!