Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is le lehet fogyni?

Így is le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Régebben fogytam 25 kilót, de azóta visszajött 20, mert változott az életem és sajnos hülye voltam. Pénz miatt nem tudok ugyanúgy fogyni.

Azt tudnám megcsinálni:

Reggeli 4 szelet toast tk kenyér

Ebéd valami zöldség

Uzsonnára egy alma például, vagy banán

És a vacsora a legrosszabb, de ezzel nem tudok mit csinálni, ugyanis a párommal a munka miatt így tudjuk csak megoldani (meg ugye pénz, több napra pár száz forintból...)

Szóval vacsora lenne most például tojásos nokedli, persze amilyen keveset tudok, de éhen ne haljak.

Hasonló kaliberű vacsoráink szoktak lenni.

Ehhez az étkezéshez még esténként eljárnék futni.

Így sikerülhet?


2018. ápr. 17. 08:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, 20 éves lány vagyok, 165cm és 80kg. 50-55 lenne a cél.
2018. ápr. 17. 08:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Leírom én hogy fogytam, aztán döntsd el:


Reggeli: zabpehely vagy gabonyapehely normál adag, néha normáls kenyér, felvágott, méz, lekvár

Tízórai: korpovit keksz vagy puffasztott búzaszelet + sonka, sajt

Ebéd: normál adag sült hús + saláta köret

Uzsonna: gyümölcs, kisebb süti

Vacsora: normál kaja, a magasabb kalóriatartalmúakból fél adag

Mellette: jópárszor Meki, karácsonykor-húsvétkor nem fogtam vissza magam + minden nap egy KIS nasi.


Nem sanyargattam magam, ettem normálisan, nem éheztem, pici mozgás is volt (gyaloglás/séta, rollerezés), és lementek rólam minden gond (és koplalás) nélkül a kilók.


Amit te írsz, az kb. koplalásnak felel meg. Le lehet vele fogyni, persze, de utána ugyanúgy vissza fognak menni rád a kilók.

Illetve akkor nem fognak visszamenni, ha egész hátralévő életedben ezeket akarod enni, amiket leírsz - ami nem fog menni, mert előbb-utóbb éhes leszel. Ha még futsz is mellette, akkor végképp éhes leszel.


Olyan étrendet válassz, amit életed végéig tudsz tartani, vagyis nem x ideig fogyózni kell, hanem életmódot váltani.

Még így a végére annyit, hogy nincs "rossz vacsora", meg "hízlaló" ételek, csak nem megfelelő étrend van, és kevés mozgás. Ha ez a kettő utóbbi rendben van téve, általában nincs gond.

2018. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Igen lehet. Nem ettél semmi ördögtől valót. Gondolom, azért húst is szoktatok enni, nem mindennap tészta a főtt étel.

A lényeg a mennyiség.

Szerintem 4 szelet kenyér nagyon sok reggelire. Én 2-vel simán jól lakok.

2018. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni bármivel lehet, ami kalóriadeficites, engem a tápanyagbevitel aggasztana. Az egyetlen kevéske fehérjét tartalmazó ételedet húzod le (a többiben csak nyomokban van). Direkt akarsz izmot bontani vagy mi? Töredékét viszed csak be a szükséges fehérjének így.

Plusz nem eszel. Reggel egy csomó kenyér, de amúgy koplalsz. Ne így csináld.

2018. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kenyérrel az a baj, hogy reggel én mindig eléggé éhes vagyok, de azt megpróbálhatnám a felére csökkenteni.

A többi meg mind olyan, amit általában meg lehet otthon találni, mert 1 kiló fagyasztott zöldséget eleszem pár napig, uzsonnára nem is lenne más ötletem, mert olyankor beugrunk a boltba és veszünk valamit, amit bekapunk mielőtt hazasétálunk. Utána főzés (ha épp nem előző napit eszünk).

Egyébként vegák vagyunk, nem is ilyen volt eddig egy napi étkezés, csak mostanában eléggé lecsúsztunk és így előre nem tudom mikor jövünk újra egyenesbe.

2018. ápr. 17. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!