Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1 energia itallal mennyir...

Heti 1 energia itallal mennyire rontom el a diétámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár napja kezdtem a diétámat.

Általában főtt toját eszek, puffassztott rísz és csirkemell gépsonkát vagy minek nevezhetném.. :D Emelett csak vizet iszok és heti 3-4 alkalommal sportolok intenzíven 1 órát (alakformáló,fitball,step aerobik).

Nagyon nagy csábításba estem, imádom az energiaitalokat és most meg szeretnék inni egyet torna előtt.

Mennyire rontanám el vele a diétámat? Ezzel meglenne kb a napi 1000kalória bevitelem.

22L



2018. ápr. 17. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontod vele, ha még így is napi 1000 kalóriát viszel be (ami amúgy nagyon kevés). Nem teszel vele jót a szervezetednek de a diétának nem árt. Viszont vannak light meg cukormentes verziók amikben kb 5-20 kcal van csak.
2018. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Napi 1000 kcal még anna is kevés szerintem, aki nem mozog.

Tudod, mennyi az alap kcal szükségleted, és hogy mozgással együtt mennyi? Ehhez mérten kellene étkezni is.

Egy doboz üdítő amúgy lópikula, kb. 120-150. kcal körül lehetnek, nem egy nagy kalóriaadag, ha még mozogsz is, simán belefér.

2018. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. ápr. 17. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!