Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Heti 1 energia itallal mennyire rontom el a diétámat?

Sziasztok, pár napja kezdtem a diétámat.
Általában főtt toját eszek, puffassztott rísz és csirkemell gépsonkát vagy minek nevezhetném.. :D Emelett csak vizet iszok és heti 3-4 alkalommal sportolok intenzíven 1 órát (alakformáló,fitball,step aerobik).
Nagyon nagy csábításba estem, imádom az energiaitalokat és most meg szeretnék inni egyet torna előtt.
Mennyire rontanám el vele a diétámat? Ezzel meglenne kb a napi 1000kalória bevitelem.
22L

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, torna, fogyás, sport

ápr. 17. 11:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem rontod vele, ha még így is napi 1000 kalóriát viszel be (ami amúgy nagyon kevés). Nem teszel vele jót a szervezetednek de a diétának nem árt. Viszont vannak light meg cukormentes verziók amikben kb 5-20 kcal van csak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 17. 11:42 Privát üzenet
Napi 1000 kcal még anna is kevés szerintem, aki nem mozog.
Tudod, mennyi az alap kcal szükségleted, és hogy mozgással együtt mennyi? Ehhez mérten kellene étkezni is.
Egy doboz üdítő amúgy lópikula, kb. 120-150. kcal körül lehetnek, nem egy nagy kalóriaadag, ha még mozogsz is, simán belefér.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 17. 11:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

# 3/3Időpont ápr. 17. 12:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Holnap kezdem a diétámat. Tudtok tanácsot adni? Mit egyek ma?
Holnap kezdem a diétámat, ti mivel motiváljátok magatokat a mindennapokban, hogy ne adjátok fel? Hogy haladtok?
Elrontottam a diétámat! Mit tegyek?
Hogyan tartsam be a diétámat? Honnan szerezzek motivációt? Mit tegyek?
Ma sajnos elrontottam a diétámat. De ha ezen a héten majd csak vasárnap eszek ebédkor, akkor nem hízok?
2 es fel hete tartom a dietamat heti 3x-i edzessel es igy lememt 3 kg. Tegnap este bezabáltam. Mit tegyek?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu