Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás 30 felett?

Fogyás 30 felett?

Figyelt kérdés

Tényleg nehezebb, mint a 20-as években?

Nekem kicsit bizarr elképzelni, hogy 28 évesen még könnyű, aztán 31 évesen már sokkal nehezebb.


2018. ápr. 18. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez sok mindentől függ, de igazából igen, lassul az anyagcsere
2018. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem egyik napról a másikra történik.
2018. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert mi van 30 felett? Nem mukodnek tobbet a vegtagjaid, eloregedtel? Aki ilyeneket allit, az valoszinuleg soha nem jart teremben. Csak gyartjak a kifogasokat az buta emberek szamara.
2018. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

40 fölött vagyok s nekem könnyebb, mint rég, amikor nem ment, mert hiányzott a tudás s az akarat és könnyebb, mint kb. 6 éve, amikor még máshogy működött az éhségérzetem... Az anyagcserém most sem lassabb, mint az egészen fiataloknak az én adataimmal... Hogy én milyen voltam 20 évesen, fogalmam sincs, mivel akkoriban eszembe se jutott fogyni, csak ettem napestig s ugyanúgy csigatempóban híztam, mint most, ha túlzabálom magam hosszútávon, bár az ma már nekem nemigen megy, az életmódváltást nem tudom visszacsinálni.


De állítólag lassul, már ilyen rém fiatalon, mint 30 éves kor. NYILVÁN nem egyik évről a másikra drasztikusan :D De van, akinek határozottan belassul a tapasztalatok alapján.


Én a kalóriaigényes formulákon akadok ki néha. Kijött, hogy 100 évesen már kvázi fényevő leszek :D Azt hiszem, kissé hibásak a formulák...


Ami biztos, az az, hogy az emberek roppant egyediek. Nem lehet megmondani, kinek milyen gyors az anyagcseréje, roppantul szór.

2018. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehezebb, igen. Nem a 30 a vízválasztó, hanem ahogy öregszel, úgy épül le a tested, lassul a sejtszintű anyagcseréd, nem frissülsz már annyira. És régi anyagból nehezebb ám kihozni, amit akarsz, mint abból, ami folyamatosan cserélődik, frissül.
2018. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!