Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 90 perc biciklizés,1 óra...

Napi 90 perc biciklizés,1 óra ellipszisgép, és kb. fél óra torna hatásos lehet ékezésre odafigyeléssel?

Figyelt kérdés

A kalóriát nem számolnám, mert az nekem megy, próbáltam már. Viszont édesség-nasi-üdítő-cukor-fehér liszt elhagyva.

Napi 90 perc biciklizés, 1 óra ellipszis gép vagy fél óra futás, és fél óra torna. Ez hatásos lehet kcal számlálás nélkül, de étrendre odafigyelve?



2018. ápr. 19. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha kezdo vagy, akkor ne naponta csinald ezt a programot, hanem egy hetre lebontva. Ha tul sokat probalsz csinalni, akkor nagyon hamar fel fogod adni es teljes mertekben hatastalan lesz az erofeszites.


Erdemes hosszu tavon gondolkodni, nem gyors megoldasokban. Mit gondolsz, ha most ezt csinalod egy honapig (max, mert utana megunod es feladod), es utana nem sportolsz, akkor nem fog visszajonni, amit leadtal? Dehogynem.


Nem veletlenul szajkozza mindenki, hogy ELETMODOT KELL VALTANI! Mert annak nincs vege! Erted? Egy helyes eletmodra allsz at, szepen fokozatosan, akkor az garantalja a sikert hosszu tavon. Az ilyen idiota "egy hetet koplalok" es "minden nap lefutok egy marathont" hozzaallasok sosem hoznak sikert, neked sem fognak.


Hacsak nem vagy halado triatlonista, mert akkor kb. eleg lehet ez a napi edzes a kovetkezo versenyre valo felkeszulesig.

2018. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Biztos, mert rengeteg amit írsz.
2018. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1:ezt senki nem mondta, hogy 1 hetet koplalok, meg 1 hónapig akarom csinálni! Eddig is mozogtam napi szinten! Most akarom bevezetni azt, amiket leírtam. A napi 20-25 perc torna + 1,5 óra ellipszisgép megvolt minden nap. Ha nem 1,5 óra, de 1 óra minimum. Most a napi másfél óra biciklizés akarom hozzátenni, meg néha ellipszisgép helyett a futást. Van rajtam felesleg, de eddig nem ment le ennyivel, ezért szeretném bővíteni a mozgás(féléke)t. Ha nem számolom a kalóriát, ezekkel így menni fog, amiket a kérdésben leírtam?
2018. ápr. 19. 16:01
 4/15 anonim válasza:
Nem lehet hogy sokat eszel?
2018. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nem este kajálsz be nagyon?
2018. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Futásnál fontos lesz a tempó is. Zsírégető tartományban maradj.
2018. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Többnyire nem eszek sokat. Általában annyit, amíg pont jól lakok, de még tudnék enni, de éhes már nem vagyok.
2018. ápr. 19. 18:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Hu de ráérsz... nem lenne az a láblógatós élet, amibe ezt én bele tudnám sűríteni. Valamit nem jól csinálsz. Valószínűleg rosszul eszel.
2018. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen valoszinu. Vagy csak mivel nem szamoltam a kaloriat, tobbet ettem mint szabadott volna.

Kepzeld nem a labamat logatom egesznap amugy kedves utolso. Gyereket nevelek 0-24-ben. Csak mivel jol esik a mozgas, ezert megprobalom besuriteni oda, amikor az apja tud vele foglalkozni.

2018. ápr. 19. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Jól van, én nem akarlak bántani, csak kiszámoltam, hogy ez napi 2,5-3 óra. Gyakorlatilag felesleges, ha nem készülsz fitnesszmodellnek. De te tudod.
2018. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!